• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nietypowy dworzec kolejowy - szukam.

turban

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, czy ktoś z Was zna mały dworzec, który z jakiś powodów po obu swoich stronach posiada perony? Jest to mało praktyczne ale przecież są przejścia nad i podziemne. Dziękuje za pomoc!
 

Załączniki

  • 17,2 KB Wyświetleń: 694

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#4
Jest wbrew pozorom wiele takich dworców, tzw wyspowych, zazwyczaj są to duże stacje typu Toruń, Piła,
ale są też małe, chociażby Jankowa Żagańska.
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#18
"Witam, czy ktoś z Was zna mały dworzec, który z jakiś powodów po obu swoich stronach posiada perony?"
A co rozumiesz pod pojęciem "mały"? Bo Piła, Chojnice itp to są według mnie bardzo duże stacje.
Według mnie "mała" jest Jankowa Żagańska:
 

Załączniki

OP
OP
turban

turban

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#19
Zgadzam się użycie słowa "mały" było trochę niefortunne. Zależy jaką skale przyjmiemy. Dla mnie na duży dworzec ledwo załapuje się Wrocław Główny. Bardzo duże to te w stolicach europejskich... nie wspominając już o największych dworcach świata. Także Piła to idealnie to czego szukałem:) Dzięki Ciekma!
 

Podobne wątki