• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Niespodzianka Herpa

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#24
Świetny ten model. Nie dość, że świetna wywrotka, to jeszcze ta niskopodwoziowa przyczepa... Podoba mi się.
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#25
Moja czeka, odbiorę może za tydzień to się pochwalę....
jeśli będzie czym :LOL:,
bo na razie widzę że poszły niespodzianki z gruuubej rury.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#26
W magazynie Herpy znaleźli chyba jakiś zaginiony karton z modelami, że takie kozaki pakują do niespodzianek. Ten Trost jest już dawno niedostępny i nawet na ebay nie jest częstym gościem. Teraz jest jedna oferta, gdzie gość krzyczy 95 euro. A Ty jeszcze marudzisz, ja Ci zazdroszczę, chociaż też miałem fajnie w niespodziance. :D
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#27
Wiem że to kąsek i sam model mi się bardzo podoba, czy marudzę - raczej nie bo jestem zadowolony - po prostu nie mam u siebie nic z Trosta, to po pierwsze a po drugie nie mam u siebie nic w klimacie "budowlanym" - jestem zapalonym kontenerowcem po prostu :)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#28
Patrzę,czytam i nie kumam bo model jest rewellka. Co byście powiedzieli na to - ja wczoraj odebrałem od Pawła Pj-a dwa modele niespodzianki i trafiły mi się dwa identyczne:)
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#31
No to jeden do wymiany, albo do sprzedaży. :)
Maćku chyba jednak zostawię obydwa dla siebie. Takie mi się trafiły:


Zdjęcie pobrane ze strony - Toysandmodels - bez wiedzy właściciela,mam nadzieję,że Paweł się nie pogniewa. W końcu u niego zakupione :)

W tym przypadku to można zrobić małą "flotę".
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#33
[QUOTE="wrocek, post: 582910, member: 6161"W tym przypadku to można zrobić małą "flotę".[/QUOTE]

No tak... Masz rację, bo przy betoniarkach to bardzo proste, żeby zrobić firmę budowlaną. No i będzie to na pewno ciekawie wyglądać.
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#34
Dzisiaj przyszły dwie kolejne niespodziewanki - tym razem z Modelmani.
I - w dniu dzisiejszym wylosowano :
Numer jeden:

Numer dwa:
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#35
Czyli póki co w niespodziance trafiły się:

1. MB Actros | Peintner | Betoniarka
2. Scania R Streamline | De Hart | zestaw 25,25m
3. MAN TGS | Trost | wywrotka + niskopodwozie
4. MB Actros MP3 | Otto | zestaw do przewozu ścian betonowych
5. MB Actros MP4 | OMV | cysterna
Ktoś coś innego trafił?
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#36
Same gwiazdki u Wrocka :D Trzeba przyznać że bardzo ciekawy ten zielony .
Ja na swoją czekam do połowy miesiąca . Wtedy pokażę co mam .
ps. Paweł mi podobno najlepsza wygrzebał :p:LOL:
 

Kamil Ch

Aktywny użytkownik
Reakcje
931 0 0
#40
To moje niespodzianki. Dwie pierwsze rozpakowane dzisiaj. Największym zaskoczeniem była pierwsza jaką kupiłem (z pierwszej edycji), gdyż w środku były 2 modele. :D

Szczerze mówiąc chętnie sprzedałbym/zamienił: Magnum i Scanię PC oraz Zetrosa THW.

20161105_195113.jpg
429.JPG
 

Podobne wątki