• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Niespodzianka Herpa

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#1
Mam pytanie ponieważ pierwszy raz zamówiłem dwie niespodzianki od Herpy to chciałbym żebyście się ze mną podzielili opinią na ten temat i jeśli ktoś może to chciałbym żeby wymienił jakie niespodzianki mu się trafiły :) pozdrawiam
 

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#2
Ja zamówiłem jedną, liczę, że w poniedziałek będzie. Swoją drogą, Herpa często to wypuszcza?
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#3
Jak sama nazwa wskazuje , niespodzianka to niespodzianka , może być model warty 15euro ale może się trafić i taki za 40euro , wszystko zależy od szczęścia , w sumie kupiłem w ciągu dwóch lat 6 niespodzianek w tym dwie na targach w Lipsku i zawsze byłem zadowolony :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#4
Herpa wypuszcza to głównie przy okazji jakichś świąt, lub innych okolicznościowych dat, poprzednio były na halloween, teraz na walentynki.
 

jageer

Aktywny użytkownik
Reakcje
451 0 0
#18
Jak otworzyłem pudło i zobaczyłem w środku małe pudełko z napisem "Actros" z boku, to nie wrózyło dobrze ;) A już niosąc paczkę, czułem, że coś lata w środku i jest niewielkie. Teraz czekać na innych, co mają :)

Co do ceny to w jednym ze sklepów jest za 170.
 
OP
OP
pacek23

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#19
Nie no niespodzianki są świetne bo zawsze jakiś drogi model się trafi a najciekawsze to że czekasz do otwarcia i nie wiesz co będzie hehe ;) Ja Ci się pochwale jutro
 

Podobne wątki