• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.445 31 4
A mi osobiście bardzo się podoba zaprezentowana gablotka i tabor w niej zawarty, nic bym nie zmieniał poza dodaniem szyn. Ciemny kolor taboru znakomicie zgrywa się z jasnym kolorem drewna, Gratuluję ciekawej kolekcji.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Świetna gablota i tabor(y)(y)(y) Postawiłbym go jednak na torach. Aczkolwiek są opinie, że długotrwały ucisk w jedno miejsce ma zły wpływ na gumki przyczepnościowe loków.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.445 31 4
@FENIX Toś przywalił z grubej rury. Amerykański tabor to moje marzenie, wprawdzie z późniejszych lat klasyczne diesle EMD i ALCO, ale kociołki to oni mają, oj mają. Zdradzi kolega do jakiego operatora należy parowóz z numerem 700?
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Po kolei ,,,700,, gdzie silniki parowe są także i w tendrze ! ,czyli mamy 3 pary w lokomotywie to Triplex
http://mrr.trains.com/news-reviews/staff-reviews/2008/02/mth-electric-trains-ho-erie-triplex
zaś gabloty to system lad sklepowych z alu profili, malowanych proszkowo w miedź młotkowaną.
szyby na uszczelkach silikonowych, zamówiłem to w firmie co urządzała gabloty do sklepów.
Duża szyba bezpieczna z atestem.
Niestety aby wyciągnąć model należy odkręcić 6 śrub trzymających ramkę z szybą z boku gabloty.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
U mnie obecnie w gablocie stoi jedna lokomotywa i dwa wagony. reszta to motoryzacja PRL. Tak więc chyba nie ma się co afiszować w tym wątku :-(
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.445 31 4
@FENIX Dzięki za linka, już zapomniałem o tej firmie bo ja zafascynowany brassem i Overlandem, niestety budżet nie pozwala zacząć zbierania na tę chwilę. Co do "700" to pytałem co to za operator? No chyba ze jakieś okazjonalne malowanie? Nigdy nie widziałem nic takiego.
 

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
Magic'u nic Ci nie podpowiem z ,,Erie700,, .Miałem tez Triplexa w Russian Blue, nie potrzebnie się pozbyłem......żal,
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.943 15 2
Mało kolei w kolei ale zawsze.
Gabloty samodzielnie wykonane. Zawartość lewej w 80% również. Po prawej Pamiątki HSW. i dokumentacja do powstawania modeli :)
Jak widać gablota po prawej nie ma jeszcze szuflady. :-(
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki