• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
540 115 2
"...pytanie jakiej grubości szkła byście użyli na półki..."
Zależy od podparcia. Najdłuższe jakie użyłem to 260x8 cm z zwykłego szkła i grubosci 4 mm.
Proponuję klejone z folią 2+2 lub 2+3 mm.
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Żadnego dodatkowego podparcia nie przewiduje, czyli tylko podparte na dwóch skrajnych bokach i wymiar półki to 185x6cm, dlatego zastanawiam się nad gruboscią żeby taka półka nie pękła pod ciężarem modeli.
 

RMP

Aktywny użytkownik
Reakcje
587 19 0
Witam.
Nowy dom, nowe gabloty, nowe możliwości.
Jeszcze nie wszystkie półki uzupełnione (brakło torów). Po uzupełnieniu nastąpi ciąg dalszy relacji.
Z góry przepraszam za jakość zdjęć, ale albo w dzień przeszkadza odbicie okna dachowego i balkonowego, albo po zmroku światło lampy.
Miłego oglądania.
Pozdrawiam RMP
 

Załączniki

avecez

Aktywny użytkownik
Reakcje
423 22 4
Przypuszczam że cały zestaw to bym wycenił na minimum 2000 , ale to takie myślę minimalne minimum. Ok Zapytam się na fejsie o gablotkę lub dwie, które mi tam podchodzą chociaż na razie to nie jest wydatek pierwszoplanowy ani nawet na ten rok niestety.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki