• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

Magic

Aktywny użytkownik
A mi osobiście bardzo się podoba zaprezentowana gablotka i tabor w niej zawarty, nic bym nie zmieniał poza dodaniem szyn. Ciemny kolor taboru znakomicie zgrywa się z jasnym kolorem drewna, Gratuluję ciekawej kolekcji.

jestrabh

Znany użytkownik
Świetna gablota i tabor(y)(y)(y) Postawiłbym go jednak na torach. Aczkolwiek są opinie, że długotrwały ucisk w jedno miejsce ma zły wpływ na gumki przyczepnościowe loków.

Magic

Aktywny użytkownik
@FENIX Toś przywalił z grubej rury. Amerykański tabor to moje marzenie, wprawdzie z późniejszych lat klasyczne diesle EMD i ALCO, ale kociołki to oni mają, oj mają. Zdradzi kolega do jakiego operatora należy parowóz z numerem 700?

FENIX

Znany użytkownik
Po kolei ,,,700,, gdzie silniki parowe są także i w tendrze ! ,czyli mamy 3 pary w lokomotywie to Triplex
http://mrr.trains.com/news-reviews/staff-reviews/2008/02/mth-electric-trains-ho-erie-triplex
zaś gabloty to system lad sklepowych z alu profili, malowanych proszkowo w miedź młotkowaną.
szyby na uszczelkach silikonowych, zamówiłem to w firmie co urządzała gabloty do sklepów.
Duża szyba bezpieczna z atestem.
Niestety aby wyciągnąć model należy odkręcić 6 śrub trzymających ramkę z szybą z boku gabloty.

popowe

Znany użytkownik
U mnie obecnie w gablocie stoi jedna lokomotywa i dwa wagony. reszta to motoryzacja PRL. Tak więc chyba nie ma się co afiszować w tym wątku :-(

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor H0/H0m/H0e/H0f 204
K
Tabor H0/H0m/H0e/H0f 19