• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

ed250

Aktywny użytkownik
Dzięki za docenienie mojego kącika najnowszych loków z naszego podwórka, jednak gdyby nie Darek i jego zdolności, to by on tak nie wyglądał;) Powyżej też dzieło spod tej samej ręki, ale Traxx aż tak do mnie nie przemawia. Prawie cała kolekcja to patyczaki, z czego 60% to ulubione Taurusy:)

Po dotarciu Vectrona luka w tubie została uzupełniona
Nie dobijaj
cegła na łeb.gif
cegła na łeb.gif
cegła na łeb.gif
... No dobra, pracuję nad sobą... w miarę możliwości...OK,ok... nad stanem taborowym także...;)

Jeszcze brakuje Ci różowego Husarza z logo pewnej firmy...
"Różowa Landryna" jak to malowanie niektórzy nazywali złośliwie ( wg mnie słusznie, bo nic tylko
mixtura.gif
oraz palacz.gif ) to zeszpeci każdą półkę...
Chyba ww firma musiała dofinansowywać produkcję coś podejrzewam...

Pozdrawiam ( i gratuluję kolekcji,poważnie:D),

Remaj12

Moderator Forum Tabor i Imprezy
Zespół forum
T M M
Przy okazji chciałbym podpytać, gdzie można zaopatrzyć się w tego pięknego Traxxa Lotosu ?
Model bardzo rzadko pojawia się w tzw. drugim obiegu - na znanym portalu aukcyjnym, na giełdach. To model PIKO 57535 wydany jako nowość w październiku 2011 roku. Model co jakiś czas pojawia się w sprzedaży i z reguły osiąga wysokie ceny lub jest wystawiany za wysokie kwoty.

Remaj12

Moderator Forum Tabor i Imprezy
Zespół forum
T M M
Czy w wersji Expert producent nigdy nie wypuścił tego malowania ?
Nie, ponieważ modele spalinowych TRAXX'ów pierwszej generacji PIKO produkuje jedynie w segmencie HOBBY. W segmencie EXPERT póki co produkowane są tylko modele spalinowych TRAXX'ów drugiej generacji, których pierwowzorów nie eksploatuje LOTOS Kolej.

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor H0/H0m/H0e/H0f 199
K
Tabor H0/H0m/H0e/H0f 19