• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
I ja doczekałem się czegoś na moje modele. Przyznam szczerze, że zakupem tej półki zakończyłem zbieranie modeli. Nie mam już miejsca w mieszkaniu na dodatkową półkę. Przeliczyłem się też z modelami, bo miejsca na półce jest za mało. Zostało sporo modeli które z bólem będę musiał sprzedać. Nie widzę sensu, aby je trzymać w szafie jak do tej pory.
 

Załączniki

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
Mam za małe mieszkanie. Nie mam miejsca na półkę a co dopiero na coś więcej. Zostały mi 4 składy, 5 lokomotyw i parę pojedynczych wagonów wystawienia, ale z tego wynika, że pójdą pod młotek. Półka wykonana była na zamówienie, ale jak widać nie dogadałem się z wykonawcą i brakuje po jednym podeście-regale. Muszę się cieszyć z tego co jest.
 

tulip

Aktywny użytkownik
Reakcje
152 1 0
U mnie na półkach mieści się mniej niż połowa taboru. Od czasu do czasu chowam modele do szafki, wyjmuję inne i mam dodatkową radochę :)
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
I ja doczekałem się czegoś na moje modele. Przyznam szczerze, że zakupem tej półki zakończyłem zbieranie modeli. Nie mam już miejsca w mieszkaniu na dodatkową półkę. Przeliczyłem się też z modelami, bo miejsca na półce jest za mało. Zostało sporo modeli które z bólem będę musiał sprzedać. Nie widzę sensu, aby je trzymać w szafie jak do tej pory.
Mam za małe mieszkanie. Nie mam miejsca na półkę a co dopiero na coś więcej. Zostały mi 4 składy, 5 lokomotyw i parę pojedynczych wagonów wystawienia, ale z tego wynika, że pójdą pod młotek. Półka wykonana była na zamówienie, ale jak widać nie dogadałem się z wykonawcą i brakuje po jednym podeście-regale. Muszę się cieszyć z tego co jest.
Możesz zmieniać ekspozycję co jakiś czas
 

(mariusz)

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
24 1 0
Piękna kolekcja tych w malowaniu PTKiGK Rybnik,w swojej kolekcji mam tylko S-200, może jeszcze stonka będzie.Reszta to już niedostępna w zwykłej sprzedaży.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki