• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
...Tomyśl jakby kolega powyżej wywalił 20k pln na wzmacniacz lampowy a muzyki słuchał na starym kasprzaku, bo szkoda lamp wypalać.
Nie demonizujmy ceny chińskiego lampiaka :) To koszt nie większy niż koszt jednego modelu z manufaktury. A że gra to często lepiej od tzw. renomowanej konkurencji za te właśnie 20 kzł, to już problem tejże konkurencji
 

Zaqu

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
10 1 0
Nie demonizujmy ceny chińskiego lampiaka :) To koszt nie większy niż koszt jednego modelu z manufaktury. A że gra to często lepiej od tzw. renomowanej konkurencji za te właśnie 20 kzł, to już problem tejże konkurencji
Błogosławieni ci którzy usłyszeli i uwierzyli ;-)
Ale nam się offtop zrobił... Na bocznicy się spotkamy chyba ;-)
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.254 18 1
Błogosławieni ci którzy usłyszeli i uwierzyli ;-)
Ale nam się offtop zrobił... Na bocznicy się spotkamy chyba ;-)
Powiem więcej - błogosławieni Ci, którzy słyszą, a nie Ci którzy wierzą, że usłyszą dopiero powyżej jakiejś kwoty :)
Ale fakt, bocznicą zalatuje, zapraszam Moderatora do sprzątania:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Błogosławieni ci którzy usłyszeli i uwierzyli ;-)
Ale nam się offtop zrobił... Na bocznicy się spotkamy chyba ;-)
Żeby tylko tematu nam nie zamknęli. Bo tu na forum i tak się może zdarzyć, jak któremuś z adminów się nie spodoba. :podstepny: :D
 
B

bobby74

Gość
A ja walczę z doświetleniem gablotki. Z taśmami ledowymi dałem spokój, bo moje półki wymagałyby zbyt daleko idących przeróbek.
Na dzisiaj jest tak...

image.jpeg
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Noooo, niezła ta świątynia. Moje gratulacje(y) Choć przydało by się więcej fotek bo nie widać dokładnie co w tych gablotach stoi;)
 
B

bobby74

Gość
@bobby74 jakie masz wymiary tej gabloty ?
Na jednej ścianie 220 x 71cm z dwóch modułów i nadstawka 220 x 36cm - też dwa moduły.
Na drugiej ścianie to samo tylko długość 200cm. W półkach wycięte rowki na koła taboru.
Reklamy nie wolno uskuteczniać i nie mam zamiaru, ale vitrinenschmidt.de :) Wysyłka na cały świat i robią dowolne podane przez klienta wymiary.
Ma też wady, które zacznie być widać na zdjęciach z bliska, ale mi taka jakość wystarcza no i cena jest ok.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Tw53-2566

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 1 0
Chodzi mi o gabloty.
Wie ktoś może kiedy będą w ofercie sklepów np Netto, czy Lidl itd? ?
Czy któryś z marketów budowlanych ma w stałej ofercie?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki