• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

B

bobby74

Gość
Dziś udało mi się powiesić gablotę:) Prawie cała kolekcja. Zabrakło miejsca na składy InterCity i TLK:) Ale za miesiąc wjadą w tuby:)
Piękna witryna, piękna zawartość. Ładne oświetlenie w gablocie to 3/4 sukcesu tzn. efektownej prezentacji. Czy macie prosty patent na listwy ledowe łatwe w montażu itd?
Potrzebuję ok. 50m :eek:
image.jpeg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
W sklepach z elektroniką są swobodnie dostępne żelowe, samoprzylepne listwy w estetycznym białym kolorze i w bezbarwnej otoczce. Podłączenie to prościzna, nawet dla dzieciaka. Sprzedawane są na metry za niewielkie pieniądze, a ich znamionowe napięcie to 12V. Ja takimi sobie doświetliłem wnętrze w maluszku, do gabloty też się nadadzą.
 

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.497 56 5
"Most" już jest ,znajduje się w przejściu zabezpieczonym kotarą co powoduje zagrożenie upadkiem taboru zrobiłem sygnalizację diodową ,załącza się po osadzeniu elementu w prowadnicach ,do pełni szczęścia brakuje elementów imitujących most kratownicowy wyciętych ze sklejki (są zamówione ). Sam element jest bardzo prosty w montażu i demontażu ,prąd przechodzi w blaszkach mocujących element . Teraz mogę jeździć przez gablotkę w kółko trzema składami z dwoma mijankami ,może to nie szczyt marzeń ,ale tabor można już przegonić , tor ma ok. 18m długości. Na tej ścianie co widać na ostatnim zdjęciu w poprzednim poście ,będzie jeszcze tło ,ale jak to bywa tusz się w drukarce skończył ....
P1010028.JPG
P1010029.JPG
P1010031.JPG
P1010034.JPG
 

trol

Aktywny użytkownik
Reakcje
63 6 0
DSCN4772.JPG
DSCN4770.JPG
DSCN4770.JPG
Moja stara półka na kasety magnetofonowe zmieniła zastosowanie i teraz jest gablotą na modele
 

SM03-422

Znany użytkownik
Reakcje
675 9 1
Mój wczorajszy zakup w Netto za 40 złotych (oczywiście bez reklamy...), chociaż jak bym się chciał rozłożyć/powiesić ze wszystkim to jeszcze z 15scie takich potrzebnych ;)
P1060321.JPG
P1060322.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki