• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#43
wespe napisał(a):
nie tylko Hanomagi...zdobyczne t-34 też się liczą 8)
Tak, ale nade wszystko fiński i włoski T-34 :)
Swoją drogą, zdobyczne wozy to mój feblik.
Szkoda, że Bryty miały powiedziane, by ich nie używać. Wyjątki się jednak zdarzały - pisałem o tym gdzieś.

T.
 

wespe

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#44
Baciar napisał(a):
wespe napisał(a):
nie tylko Hanomagi...zdobyczne t-34 też się liczą 8)
Tak, ale nade wszystko fiński i włoski T-34 :)
Swoją drogą, zdobyczne wozy to mój feblik.
Szkoda, że Bryty miały powiedziane, by ich nie używać. Wyjątki się jednak zdarzały - pisałem o tym gdzieś.

T.
Baciar napisał(a):
Szkoda, że Bryty miały powiedziane, by ich nie używać. Wyjątki się jednak zdarzały - pisałem o tym gdzieś.

T.
Bryty - czyli Brtyjczycy czy tak jest po krakowsku :)

A mogę poprosić o link dotyczący tych historii ? :)
 

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#45
@ "link"

Nie do wszystkiego są liny. Czasem warto kupić sobie książkę, albo czasopismo... :)
Internet jest momentami zwodniczy i kiepski.

T
 

wespe

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#46
W takim razie przepraszam.... Skrótowo poprosiłem o stronę albo tytuł gazety lub tytuł książkio dnośnie :) - " pisałem o tym gdzieś." " :)
 

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#47
wespe napisał(a):
W takim razie przepraszam.... Skrótowo poprosiłem o stronę albo tytuł gazety lub tytuł książkio dnośnie :) - " pisałem o tym gdzieś." " :)
Nie ma za co przepraszać.
Tytuł magazynu brzmi "Militaria XX Wieku". Drugiego "Militaria i Fakty", a trzeciego po prostu "Militaria". Jest jeszcze "Automobilista" (to od Was, z Gdyni) i "Do Broni".
Na pewno dotrze Pan do tego tekstu o zdobycznych... :)

TB
 

Gustlik

Użytkownik
Reakcje
65 0 0
#48
Gablota produkcji mojego dziadka, druga gablota na pozostałą część kolekcji w produkcji. Oddzielnie jest wyeksponowany Gagarin, jako model flagowy mojej skromnej kolekcji:)
 

Załączniki

Precyzyjny

Aktywny użytkownik
Reakcje
167 2 0
#51
Witam

A ja mam tylko 4 modele parowozów, ale za to własnoręcznie zrobione :D

http://i227.photobucket.com/albums/dd239/Precyzyjny/ty2/IMG_9631.jpg

http://i227.photobucket.com/albums/dd239/Precyzyjny/ty2/IMG_9796.jpg

Trwają prace nad następnym modelem parowozu.
 

Rubikus

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#52
Precyzyjny napisał(a):
Witam

A ja mam tylko 4 modele parowozów, ale za to własnoręcznie zrobione :D

http://i227.photobucket.com/albums/dd239/Precyzyjny/ty2/IMG_9631.jpg

http://i227.photobucket.com/albums/dd239/Precyzyjny/ty2/IMG_9796.jpg

Trwają prace nad następnym modelem parowozu.

Twoje prace już znamy od dawna. Wielki szacun dla Twojego warsztau!!!!!!!!!!! Gdzieś ty się do cholery podziewał Mistrzu????????!!!!!!!!!
 

blezor

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#56
Kiedys widzialem ten temat i jak zobaczylem wasze gablotki to mnie wzielo. Przywiozlem juz czesc swoich zbiorow i zrobilem sobie gablotke. Jak to milo sobie codziennie spogladac na wlasne modele nie? A juz jak ktos wpadnie w "gosci" to dopiero jest zdziwienie ze czlowiek modele zbiera.
Bardzo mi sie podoba gablota Marcinlok-a.
Moja gablotka jest wlasnej roboty. Boki zrobilem z aluminium, polki to pozostalosci jakis desek, a pleksa to resztka scinek z pracy, miala isc do kosza ale wystarczylo pogadac i jest moja.
Nie mam swojej makiety w domu bo nie mam na nia miejsca, zostala daleko u rodzicow na strychu, wiec sobie na polkach ukladam z roznych kupionych zestawow ludzikowych rozne sceny zeby bylo weselej na polkach, i tak pomalu sobie dlubie w modelach w te zimowe wieczorki jak tylko synek pojdzie spac:).
 

Załączniki

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.987 15 2
#57
Bardzo ładna. Pstryknij więcej fotek.
Też muszę zmajstrować jakąś konkretna gablotę
co prawda kolekcję zredukowałem do 3 loków i 13 wagonów ale w pudełkach nie można wiecznie trzymać:cry: .
 

blezor

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#58
Co moge jeszcze pokazac. Chyba tylko gablotki z drugiej strony. Mam trzy gabloty, dwie z kolejami i samochodami w 1:87, a ta z prawej poswiecona jest militariom. Poniewaz jestem fanatykiem czolgu T34 to wlasnie w niej sa rozne wersje tego czolgu, oraz kilku mundurowych, jeden Uaz i kultowy samochod z filmu Czterej pancerni i pies ktorym smigal po odcinkach Wichura czyli Lublin, wszystko w 1:72. Na innej scianie mam polki z kilkoma dioramami z ciezkim sprzetem pancernym w 1:35. Ale nie bede o tym pisal i pokazywal bo to nie ta tematyka i skala.
 

Załączniki

blezor

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#59
Pokaze moze kilka scen z gablotek. Tak jak pisalem mam kilka ludzikow i ukladam sobie ich w rozne sceny zeby bylo jak pisalem wesolo na polkach. A sceny sa rozne od skrajnych takich jak te dwie czyli od wizyty papieza do wizyty w burdelu :twisted: .
Jak sie wam podoba 8) ?
 

Załączniki

BORUCH

Aktywny użytkownik
Reakcje
191 0 0
#60
blezor napisał(a):
kultowy samochod z filmu Czterej pancerni i pies ktorym smigal po odcinkach Wichura czyli Lublin
Uściślenie: nie Lublin tylko GAZ 51. Produkcję, a właściwie montaż samochodu z plakietka "FSC Lublin-51" rozpoczęto w 1951 roku. Tak więc teoretycznie Wichura nie mógł jeździć Lublinem w 1944 i 1945 roku.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki