• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Marwin, ważne że początek zrobiony. Teraz już ruszy:). Nawet się nie obejrzysz, jak szafka zacznie pękać w szwach. Tego Ci życzę. U mnie jest tak, że na każdą złą pogodę, wystarczy wrócić do domu, popatrzeć na gablotki i wszystko złe mija, jak u dziecka. Albo to skleroza :LOL:.
 

Preki

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
100 2 0
Pa195447.jpg

Tymczasem ja zmieniłem lokum dla swoich maneli :) W pudełku obklejonym taśmą znajduje się BR204 Roco, wszelkie papiery od niej leżą na nim. Na półce niżej natomiast nowoprzybyły zestaw sterowania z Lokmausem oraz różne różności niezwiązane z modelarstwem. W razie potrzeby i tam zrobię porządek.
 
Ostatnio edytowane:

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
No to wiesz jak to jest :). Nie mam już pewnie tak wielu problemów, jak ci co jeszcze muszą walczyć i może mi trochę łatwiej, bo mam bliżej niż dalej :). Jednak ta odrobina dziecka mi cholernie pomaga, a jak mam jeszcze czas uruchomić pare loków, posłuchać jak grają i świecą, to po prostu odłączam się od świata i jest (y).
 

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.497 56 5
To chyba ja poszedłem w tym kierunku ,co prawda nie ma przejazdu na makietę tylko na tor testowy ,ale zawsze. Przelot będzie w dwóch kierunkach ,na razie jest tylko w jedną stronę ,myślę ,że do końca tygodnia będzie na prawo i lewo. Otwory będą zaopatrzone w portale i będą miały zasuwy. Całość muszę zelektryfikować (rozjazdy) . Zawsze to coś ,jak kiedyś zrobię moduły może pomyślę nad przejazdem na nie.
Tor z lewej jest pod kątem ok.5% ale nie będę chaty całej przerabiał .....;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki