• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Absolutnie się z Tobą zgadzam, PKP to PKP, ale, ...... takie jest życie i cena nieudolności w zarzadzaniu sprzętem kolejowym na polskich szlakach. No i pasji posiadania najbardziej :LOL:.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Dziś dotarła przesyłka specjalna. Krótka relacja z prezentacji. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Chyle czoła przed Producentem. Cacuszka :). Wagony na razie pozostaną w pudełku, aż przyjadą nowe tuby no i wróci z naprawy powypadkowo - rewizyjnej mój gagarek.

DSC_2300.JPG DSC_2301.JPG DSC_2302.JPG DSC_2304.JPG DSC_2309.JPG
 
Ostatnio edytowane:

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Dziś dotarła przesyłka specjalna. Krótka relacja z prezentacji. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Chyle czoła przed Producentem. Cacuszka :). Wagony na razie pozostaną w pudełku, aż przyjadą nowe tuby no i wróci z naprawy powypadkowo - rewizyjnej mój gagarek.
Do mnie też dotarła taka przesyłeczka, również jestem pod wrażeniem i żałuję że nie nabyłem więcej, taka ciekawostka bo widzę iż posiadasz nr 009 a ja mam 008... ciekawe komu w udziale przypadł numer 007 :p
 

Sebastian.W

Aktywny użytkownik
Reakcje
43 0 0
Witam Wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem, choć forum czytam regularnie od dawna:). Pozwolę sobie zaprezentować swój dotychczasowy dorobek. Kolekcja jest narazie skromna i epokowo dosyć chaotyczna ale za to jak cieszy:).
image.jpg
 

Sebastian.W

Aktywny użytkownik
Reakcje
43 0 0
Wagony niestety mi się niemieszczą:( narazie większości nawet niewyjmowałem z pudełek bo czekam na znacznie większą gablotkę;). A parowozy lubię najbardziej chociaż jeszcze kilku seryjnych mi brakuje(n). Brakuje też LXD2 na która poluję i która zajmie kiedyś honorowe miejsce;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki