• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Siedzę i smutno mi okrutnie, bo z tej 3 od dołu po lewej, potomkowi się skład wysypał na glebę. Gagar rozwalona buda, talboty poturbowane, kryty z tmf złom, jedynie stonka jakimś cudem cała. Niestety nie umiem powiedzieć jak Zorba, co za piękna katastrofa. Serce mi krwawi cholera, jakiś obłęd, tak się do przedmiotów przyzwyczaić. :mamdola: i to jakiego.
 

Kylogram

Znany użytkownik
Reakcje
1.517 33 3
:( Dopiero teraz się przyjrzałem, że te tuby nie mają żadnych 'korków'... W takim razie niebezpieczeństwo takiej katastrofy to jedno, a problem kurzu inside to drugie. Współczuję.
 

krzys.

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Siedzę i smutno mi okrutnie, bo z tej 3 od dołu po lewej, potomkowi się skład wysypał na glebę. Gagar rozwalona buda, talboty poturbowane, kryty z tmf złom, jedynie stonka jakimś cudem cała. Niestety nie umiem powiedzieć jak Zorba, co za piękna katastrofa. Serce mi krwawi cholera, jakiś obłęd, tak się do przedmiotów przyzwyczaić. :mamdola: i to jakiego.
Może coś się uda uratowac??
 

Przemek Kamiński

Znany użytkownik
Reakcje
421 3 0
Siedzę i smutno mi okrutnie, bo z tej 3 od dołu po lewej, potomkowi się skład wysypał na glebę. Gagar rozwalona buda, talboty poturbowane, kryty z tmf złom, jedynie stonka jakimś cudem cała. Niestety nie umiem powiedzieć jak Zorba, co za piękna katastrofa. Serce mi krwawi cholera, jakiś obłęd, tak się do przedmiotów przyzwyczaić. :mamdola: i to jakiego.
Nie przejmuj się, wszystko można przeżyć:) To jest moja katastrofa http://forum.modelarstwo.info/threads/katastrofa-kolejkowa-ku-przestrodze.13657/
 

Przemek Kamiński

Znany użytkownik
Reakcje
421 3 0
Widzisz, teraz nie mam stresu, że puszczam sobie po makiecie najdroższe modele, że coś się z nimi stanie. Jeżdżą Pt31 Brawy, Parowoziki i Dracule. :) Niemal wszystko dało się tak zrobić że, nie widać strat a były koszmarne. Wiele mojej pracy, mechanika precyzyjnego i znajomego zegarmistrza.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Dzięki za słowa pociechy. Widzę, że każdy z nas tak ma, jak ja. To pocieszające, że nasze hobby, tak głęboko w nas siedzi. A więc mam nadzieję, że wszystko się da uratować, poskładać, skleić, jednak sami wiecie, będzie już nie pierwszą kategorią. Można popaprać farbami, zamaskować brudzingiem itd. Będzie dalej prawie pięknie. No prawie. Zdjęcia z demolki wkleję w niedzielę, po powrocie do domu. Jeszcze raz dziękuję za słowa pociechy. Pozdrawiam i oby nikt nie przeżył takich zdarzeń.[DOUBLEPOST=1405707027,1405706634][/DOUBLEPOST]Sorry, musze dopisać. Tuby maja wysuwane zabezpieczenia po obu stronach. W moim przypadku mielismy przemeblowac wagony w tubie, zgodnie ze zdjeciem żywego skladu. Syn otworzyl jedną stronę trzymając tubę w ręku no i środek ciężkości wypadl mu niestety poza. To dorosły facet nie dziecko, wiec tym bardziej bolalo, bo drab ma 2 m wzrostu i nie udalo mi sie nic złapać niestety. Współczuję każdemu kto to przeżył.
 

Darek1957

Znany użytkownik
Reakcje
1.237 0 0
Syn nie zrobił tego specjalnie. Chwila nieuwagi i katastrofa gotowa. Jest to przypadek, który praktycznie nie powinien się zdarzyć...a jednak. Współczuję i jednocześnie wierzę, że pozbierasz się i doprowadzisz swoją piękną kolekcję do stanu z przed katastrofy. Życzę cierpliwości i samozaparcia.
 

Przemek Kamiński

Znany użytkownik
Reakcje
421 3 0
Dzięki za słowa pociechy. Widzę, że każdy z nas tak ma, jak ja. To pocieszające, że nasze hobby, tak głęboko w nas siedzi. A więc mam nadzieję, że wszystko się da uratować, poskładać, skleić, jednak sami wiecie, będzie już nie pierwszą kategorią. Można popaprać farbami, zamaskować brudzingiem itd. Będzie dalej prawie pięknie. No prawie.
Więc chodzi mi o to, że wtedy się nauczyłem jak naprawić tabor nie brudzeniem, czy maskowaniem uszkodzeń a technikami malowania misternym składaniem z dziesiątków połamanych części jednego modelu, odpowiednim klejeniem, dorabianiem wielu części. Moja ST44 była tak zmasakrowana, że nikt by nie uwierzył, a w tej chwili nikt mi nie jest w stanie pokazać najmniejszego uszkodzenia. Oczywiście wiele modeli jest nie do odratowania, ale to uczy pokory.
 

olmeck

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Podziwiam Cię i Twoja równowagę. Takie zdarzenie faktycznie uczy pokory a co dopiero Twoja katastrofa. Moj wypadeczek to przy niej pikuś. Dzięki, dałeś do myślenia, tak w ogóle o życiu.
 

krzys.

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki za słowa pociechy. Widzę, że każdy z nas tak ma, jak ja. To pocieszające, że nasze hobby, tak głęboko w nas siedzi. A więc mam nadzieję, że wszystko się da uratować, poskładać, skleić, jednak sami wiecie, będzie już nie pierwszą kategorią. Można popaprać farbami, zamaskować brudzingiem itd. Będzie dalej prawie pięknie. No prawie. Zdjęcia z demolki wkleję w niedzielę, po powrocie do domu. Jeszcze raz dziękuję za słowa pociechy. Pozdrawiam i oby nikt nie przeżył takich zdarzeń.[DOUBLEPOST=1405707027,1405706634][/DOUBLEPOST]Sorry, musze dopisać. Tuby maja wysuwane zabezpieczenia po obu stronach. W moim przypadku mielismy przemeblowac wagony w tubie, zgodnie ze zdjeciem żywego skladu. Syn otworzyl jedną stronę trzymając tubę w ręku no i środek ciężkości wypadl mu niestety poza. To dorosły facet nie dziecko, wiec tym bardziej bolalo, bo drab ma 2 m wzrostu i nie udalo mi sie nic złapać niestety. Współczuję każdemu kto to przeżył.
To duże dziecko z niego :) głowa do góry :)
 

matis_kr

Znany użytkownik
SMK Katowice
NAMR
Reakcje
136 1 0
Co prawda to nie półki z modelami ale nie chcę robić osobnego tematu na te dwie rzeczy. W tą gwiazdkę upłyną 2 lata od czasu kiedy je dostałem od rodziców. Super sprawa szczególnie dla tych co składają i tworzą własne modele a nie mają opakowań do nich.
DSC06863.JPG
DSC06864.JPG

DSC06865.JPG

DSC06866.JPG

DSC06868.JPG
 

zdeniu

Znany użytkownik
Reakcje
430 13 17
Co prawda to nie półki z modelami ale nie chcę robić osobnego tematu na te dwie rzeczy. W tą gwiazdkę upłyną 2 lata od czasu kiedy je dostałem od rodziców. Super sprawa szczególnie dla tych co składają i tworzą własne modele a nie mają opakowań do nich.
Zobacz załącznik 216106 Zobacz załącznik 216107
Zobacz załącznik 216108
Zobacz załącznik 216109
Zobacz załącznik 216110
super sprawa (y)
powiedz gdzie można zanabyć takie opakowania ?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki