• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze półki z modelami

OP
OP
gbbsoft

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#21
pepej napisał(a):
moją jedyną półka jest makieta, ale ciasno na niej jak cholera
Moją też była, ale już się nie mieści. Ponieważ nie mam jak powiększyć makiety, to dlatego pojawiła się półka... :D
 
A

Adam-H0

Gość
#23
ta druga polka od gory podoba mi sie najbardziej :LOL:
postaram sie by zapelnic cala - zabezpieczyles juz czarna :cool:
 
A

Adam-H0

Gość
#26
dolacze sie do tematu polki z modelami - moze u mnie nie tyle polka co szafka z IKEA ale moja polka od stolarza ktorej jeszcze nie powiesilem wymaga szerokatnego obiektywu i przy okazji jak zmienie to tez doloze . narazie stojaca na podlodze - ale tez juz oblozona :cool:
 

Załączniki

A

Adam-H0

Gość
#28
ogest napisał(a):
aha.. :| Nie no Adamie :) Podziwiam i dążę do takiej kolekcji ;) (mam sporo czasu)
ja natomiast chcialbym miec gdzie tym jezdzic - nie chodzi o miejsce ;)

podziwiam modelarzy robiacych kepki trawy na bocznych torach itd. czy innych bajeranckich detali na makiecie :roll:

tak chwile przeanalizowalem

masz 30 lat x 12 miesecy to 360 miesecy - srednio co 3-4 miesiace lok to daje okolo 100 sztuk - wiec masz sporo czasu - a im czlowiek starszy tym wiecej ma forsy na przyjemnosci - dzieci sa samodzielne wiec zostaje sporo mozliwosci powiekszenia zbiorow ;)
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#30
A. Karczewski napisał(a):
masz 30 lat x 12 miesecy to 360 miesecy - srednio co 3-4 miesiace lok to daje okolo 100 sztuk - wiec masz sporo czasu - a im czlowiek starszy tym wiecej ma forsy na przyjemnosci - dzieci sa samodzielne wiec zostaje sporo mozliwosci powiekszenia zbiorow ;)
No więc szeroko się uśmiecham ;)

Krzysztof29it napisał(a):
A to moje 2 skromne gablotki, włąsna robota.
Równie imponująca kolekcja ;)
 

psz

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#31
Krzysztof29it napisał(a):
A to moje 2 skromne gablotki, włąsna robota.
Piękna kolekcja modeli polskiego taboru współczesnego i niemal współczesnego :grin: Tylko jak to w jego przypadku lokomotyw brak...
 
S

Sebastian

Gość
#33
Postanowiłem ocalić ten wątek od zapomnienia ;)

Poniżej jedna z moich gablot. W niej głównie tabor współcześnie eksploatowany w Polsce, parę troszkę starszych wagonów i pociąg retro :) Całość oczywiście zabezpieczona szybami, wyjętymi na czas robienia zdjęcia. Tor na najniższym poziomie "pod prądem".
 

Załączniki

piterson

Znany użytkownik
BGM
Reakcje
61 0 0
#38
Nie no... to moje początki kolekcji to się kryją przy kolegach.... Dużo mnie jeszcze czeka zbierania:):) Podziwiam Wasze gabloty:)
 

Załączniki

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#39
Były sobie kiedyś takie fajne gabloty.
Pewien Pan z Rzeszowa je robił.
Szczelne, izolowane. Mam trzy. Oto zdjęcia dwóch z nich (duże, więc zamieszczam tak, by się Forum nie zawaliło. Powiększyć zawsze można):





T.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 210
K
Tabor 19

Podobne wątki