• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze filmy

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.590 71 19
Czy ktoś wrzuci jakiś film z Zabawy >? Fajnie było by obejrzeć nowe Pikolce :)
Cóż... nie wiem czy na tym filmie są jakieś "pikolce", ale jestem pewien, że zabawa była przednia ;) . Przed Wami - "pociąg impreza":


Skład jest własnością naszego forumowego Kolegi @Kempol :) . "Pociąg imprezę" można było zobaczyć podczas I Bielańskiego Rodzinnego Spotkania z Koleją, które odbywało się w dniach 25-26 sierpnia 2018 roku w kompleksie sportowym CRS Bielany w Warszawie. Więcej o spotkaniu w temacie poświęconemu wspomnianej wystawie w dziale Imprezy => klik.
 
OP
OP
KacperWKK

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
Cóż... nie wiem czy na tym filmie są jakieś "pikolce", ale jestem pewien, że zabawa była przednia ;) . Przed Wami - "pociąg impreza":


Skład jest własnością naszego forumowego Kolegi @Kempol :) . "Pociąg imprezę" można było zobaczyć podczas I Bielańskiego Rodzinnego Spotkania z Koleją, które odbywało się w dniach 25-26 sierpnia 2018 roku w kompleksie sportowym CRS Bielany w Warszawie. Więcej o spotkaniu w temacie poświęconemu wspomnianej wystawie w dziale Imprezy => klik.
Może nie o to mi dokładnie chodziło ale :) blisko..
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 1497

Podobne wątki