• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze filmy

OP
OP
KacperWKK

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
#41
Bardzo fajne filmy, panowie telefony w dłoń i prosimy o lepsza jakość, rozumiem iż każdy z nas chce zachować swe cuda dla swych oczu ale pokażcie od czasu do czasu swą zabawę, ja dzięki wam już wiem co kupię co wstawię na moje moduły w przyszłości. Dziękuje za filmy i proszę o jeszcze wszak zabawa to relaks a relaks to zabawa :)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#44
Jak chcesz robić poradniki, to może wpierw pisz poprawnie oznaczenie serii lokomotywy? Chyba że prawidłowe przepisanie z modelu jest zbyt skomplikowane...
 
OP
OP
KacperWKK

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
#46
Jak chcesz robić poradniki, to może wpierw pisz poprawnie oznaczenie serii lokomotywy? Chyba że prawidłowe przepisanie z modelu jest zbyt skomplikowane...
Zabawa ma na celu połączenie precyzji z nonszalancją :) Oczywiście następnym razem połechtam ega dokładności i postaram się :)
[DOUBLEPOST=1456771445][/DOUBLEPOST]
Mi się podoba , obejrzałem bez dźwięku i powiem że ma dzieciak rękę do modeli. Widzę owocną przyszłość tego konserwatora :).
A dziękuję za komplementy ale dla ścisłości pełnoletność osiągnąłem w zeszłym wieku.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.558 386 20
#47
Jak chcesz robić poradniki, to może wpierw pisz poprawnie oznaczenie serii lokomotywy? Chyba że prawidłowe przepisanie z modelu jest zbyt skomplikowane...
Jak już tak chcemy tak naprawdę pisać poprawnie, to powiem, że Twoje pierwsze zdanie jest oznajmujące, a nie pytające, więc powinno się kończyć kropką. :)
 

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#49
To jest "Wyciąganie z pudełka".
"Unboxing" nie pasuje, skoro reszta napisów jest w naszym ojczystym języku.
Chyba że całość napisów w filmiku będzie w tamtym języku, wtedy ok, niech będzie i ten nieszczęsny unboxing
 

Arti2811

Moderator
Reakcje
2.460 78 2
#58
Witam,

Jak Wam się podoba model EU43 z dekoderem zamontowanym przez kolegę @Arturoo? Swoją drogą to już kolejny model uzbrojony w dekoder oferowany przez tego osobnika :D.


W parku maszyn pojawił się nurek :) i ten wesoły pepiczek w tle :D. Model również uzbrojony w dekoder od kolegi @Arturoo.

 
OP
OP
KacperWKK

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
#59
Według mojej nieobiektywnej opinii najlepszy mój film który ukazuje tempo nauki i zmian na płytowisku :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 1497

Podobne wątki