• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze filmy

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
No, nieźle! O ile dobrze zrozumiałem, gość buduje to od 30 lat, odkąd przeszedł na emeryturę - chyba jakąś wcześniejszą? :eek:

Jeszcze raz posłuchałem i usłyszałem, że ma 77 lat (w chwili kręcenia tego filmu) i buduje od 30 lub 13 lat, od przejścia na emeryturę. Ja słyszę "thirty" (30), nie "thirteen" (13), ale może nie dosłyszę. 13 brzmiałoby bardziej prawdopodobnie.
 
Ostatnio edytowane:

dariuszz94

Znany użytkownik
Reakcje
113 4 0
Coś ode mnie. EU07-429 SM ze składem towarowym, w większości złożonym z moich "nowości" taborowych ;) W składzie między innymi najnowszy Gbs od Roco, także Rocowska węglarka, 401Zp od Piko czy dwa kryte od Fleischmanna. Siódemka do filmu nawet ładnie jeździła, gdyż normalnie od czasu do czasu zrywa jazdę, szczególnie na łukach i zwrotnicach :niepewny:
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.419 72 3
To tak z początków jak bawiłem się swoim 0m z RocoAlpinline...

Aktualnie nastąpił demontaż makiety- powód prozaiczny, za dużo błędów w modelarskiej zabawie by coś z tym zrobić...
(będzie kolejka tarasowa:D:D:D)

Pozdrawiam z MMz:)

ps. to były też początki z movie makerem...:ROFL:...;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 1498

Podobne wątki