• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze filmy

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
493 20 1
#83
Jak zapowiadałem, tak też zrobiłem :)
Recenzja modelu LS Models 48041 WLABmz kolei České dráhy w dwóch językach już na moim kanale :) Wiem, że głos może rozczarowywać, ale... ja go sobie nie wybierałem (mikrofon też robi swoje) ;) Aktualnie jestem w trakcie pisania scenariusza po... węgiersku, ale mimo że co nieco już umiem w tym języku, to gramatyka w niektórych miejscach wciąż pozostaje dla mnie zagadką :)
 
OP
OP
KacperWKK

KacperWKK

Aktywny użytkownik
Reakcje
249 32 8
#84
Po angielsku razisz słowianizmem ale po czesku idzie znośnie :) Popracuj nad akcentem i nie zauważysz a odezwą się subskrypcję z dolnej Missisipi :) Fajna recenzja.
 

Sebastian B.

Aktywny użytkownik
Reakcje
60 9 2
#90
Moze nie doslownie gumki brudza kola,tylko podczas poboru pradu przez kola wczasie jazdy zostaje nalot na torach.Taki sam jest na kolach lokomotywy i dlatego trzeba kola czyscic co jakis czas.Nalot na torach powstaje wlasnie z tego,ze zachodzi reakcja miedzy dwoma powierzchniami elektrycznymi i ktora z jednych jest w ruchu.Jak sie przyjzec po ciemku kiedy lok jedzie po torach to widac iskrzenie od czasu do czasu miedzy kolem a szyna.Im wiecej odbiornikow pradu z szyn tym wiecej szyny maja nalotu.Mialem kilka lokow bez gumek swego czasu i tez bylo to samo.
 
Ostatnio edytowane:

michalkrk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
85 0 0
#91
W archiwach Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych odnaleziono ostatnio stare filmy z przejazdów wagonu motorowego LUXTORPEDA. Materiały te nie były dotąd nigdzie publikowane. Wy jako pierwsi je obejrzycie, poczujcie się wyróżnieni ;)


Filmik nakręcony podczas ubiegłorocznej wystawy.
A już za dwa miesiące kolejna edycja tej imprezy w kultowej zajezdni tramwajowej!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 1498

Podobne wątki