• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasze filmy

Bronco_Billy

Znany użytkownik
Reakcje
1.253 18 1
#63
Filmik z sobotniego dorocznego wietrzenia zawartości części rur.
Okoliczności przyrody są "bardzo urozmaicone", gdyż miałem do dyspozycji całe 80 cm mojej dioramki, którą włączyłem w ujeżdżalnię.
Tak, wiem, jeden z bohunów jeździ wykolejony ...

 

Załączniki

hobbystah0

Znany użytkownik
Reakcje
490 20 1
#67
Na moim nowym kanale umieściłem następujący klip bardziej jako żart lub ciekawostkę, bo cała reszta mojego filmowego "dorobku" to filmy ze składami w skali 1:1 i ciekawostkami o kolei. Zapraszam do zaglądnięcia na mój kanał, a tu mały przedsmak, jak wygląda reszta "RzeszowskiegoMK":
 

VSM

Użytkownik
Reakcje
62 0 0
#73
Po lewej stronie na prostej mieści się 16 odcinków prostych Roco-Line G1, a więc daje to 368cm toru prostego. Zewnętrzny łuk to R5, którego promień ma 54cm, a więc długość całkowita to około 476cm.

Tak z ciekawości spytam: Nie jesteś/byłeś związany z VATSIMem? Bo kojarzę takie nazwisko...
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#74
Z samym VATSIMem to nie za bardzo, znam/znałem mnustwo ludzi z lat do 2010. Byłem aktywnym członkiem :p, forum aztec, pl-vacc, tworzyłem scenerie, itd. Zrezygnowało za mnie życie, rak u żony, długa walka aby wyjść na prostą i co za tym idzie kupa kasy, również z lotniczego hobby, wyprzedałem wszystko, ale było warto, żona zdrowa.

Czyli z grubsza 4,5 na 1,2 m. Cholera na styk po przekątnej dużego pokoju w bloku (y).
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#77
Kojarzę, próbowałem w tym roku wrócić, ale zmiana zarządu i dupa. Z moich znajomych nikt nie rządzi ;-) LechuEnde nie jest już bosem wszystkich bossów.
Dalej szukam namiarów aby odzyskać/zresetować hasło do konta.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 762
Tabor 170
Tabor 1497

Podobne wątki