• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Nasze auta w skali 1:1

pitek

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
Dokładnie troszke wybrakowany tak to jest kupować w promocji:D.Tak na poważnie jakieś dwa lata temu udało mi się go wyrwać od pierwszego właściciela.Posiada silnik 300d taki jaki chciałem i nie jest zniszczony to też na plus po prostu dbali o niego,generalnie marzył mi się 123 ale niestety finanse:).
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.359 108 2
Zartujesz czy powaznie? Nie było meskich kolorów? :D Chyba że dla żony? To jest ta 115KM?
Nie żartuję , moja żona ją chce więc ja szukam sobie następnego auta , dziś sprzedałem Passata , a mam do sprzedania jeszcze Focusa II 2006 1.6 benzyna 2006.
Kolorem się nie jeździ mnie stan techniczny interesuje a tu jest bardzo dobry , a kolor nie może być tylko różowy chyba że to jest Cadillac Eldorado z 1959 to może być nawet różowy.:ROFL::ROFL::ROFL:
 

dkmgtc88

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
Są ładne, ten sam w sobie też plus to, że jest rzadko spotykany;)
w Pzn był taki sam, tez szampanski kolor ale z kremowa skóra, rocznik silnik ten sam chyba za 5 tys ale stan wiadomo;)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Wśród tych wszystkich Mercedesów nie wiem czy dodawać swojego. Ale co tam :D

Mogę się pochwalić w końcu moim samochodem, bo dzisiaj doprowadziłem go do takiego stanu jaki chciałem.

Wożę się Skodą Favorit z 1991r. Traktuje ją jako pamiątkę rodzinną, dlatego staram się ją utrzymywać w nienagannym stanie i co jakiś czas coś w niej poprawiać. Dzisiaj padło na koła.

A efekt jest taki:

IMG_3521.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 13
Skala 1:1 4
Skala 1:1 5
Skala 1:1 221

Podobne wątki