• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nastawnia wykonawcza Bi1 (Biernatowo)

Tarka

Aktywny użytkownik
PKMK
Reakcje
204 1 0
#1
Witam,

w końcu biorę się za budowę pierwszych elementów makiety. Na pierwszy ogień idzie nastawnia wykonawcza. Do dokończenia projektu oraz dokończenia zamówienia na komponenty poszukuję:

1. Zdjęcie tylnej ściany tego budynku;
2. Zdjęcia z wnętrza budynku (mogą być zdjęcia po wyłączeniu nastawni z eksploatacji)
3. Informacje o wyposażeniu lampiarni.

Niestety zdjęć oryginału już nie wykonam.

Załączam:
1. szkic rozkładu pomieszczeń w nastawni
2. zdjęcie "budynku" z wczoraj
3. zdjęcia sprzed kilku lat
 

Załączniki

OP
OP
T

Tarka

Aktywny użytkownik
PKMK
Reakcje
204 1 0
#3
Modelem bazowym jest nastawnia Kibri 39318 (zapas ceglanych nadproży i okien). Do przeróbek mam zamówione płytk ceglaną też od Kibri (żeby faktura była identyczna) oraz płytkę dachówkową także od Kibri.

Dzisiaj dostałem zdjęcia ściany tylnej i wnętrza od jednego z kolejarzy z Gorzowa Wlkp., więc dokumentacja jest już prawie kompletna. Brakuje mi tylko informacji o wyposażeniu lampiarni.

Model planuję wykonać z dokładnie odwzorowanym wnętrzem coś na kształt:
http://forum.modelarstwo.info/threads/nastawnia-kolejowa-projekt-własny-1-87.26441/

Biorąc pod uwagę, że przy okazji budowy nastawni zdobywam pierwsze porządne szlify w modelarstwie, to ta budowa będzie trwała.
 

Podobne wątki