• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nastawnia kolejowa - projekt własny (1:87)

OP
OP
Czapajew

Czapajew

Znany użytkownik
Reakcje
686 1 0
#61
Uroczyście ogłaszam, że nastawnia została oficjalnie skończona tydzień temu w sobotę :D Ogólnie rzecz biorąc budowa tej nastawni zajęłaby mi gdzieś miesiąc czasu, góra 1,5 miesiąca, ale w pewnych momentach podczas jej budowy dostawałem takiego lenia, że odkładałem ją w kąt i brałem się ponownie za robotę po kilku miesiącach :sleep: W sierpniu po ponad półrocznej przerwie postanowiłem ją dokończyć, dodałem elementy takie jak rynny, piorunochron, reflektor na parapecie jednego z okien, zaś na balkoniku dodałem wycieraczkę przy drzwiach, ławeczkę pod oknem, doniczki z kwiatami i karmnik dla ptaków. Wcześniej pomalowałem ściany budynku na szaro i przybrudziłem. Po tym wszystkim posterunek trafił ponownie w kąt. :sleep: W okresie świątecznym wygrzebałem tą nastawnię i dorobiłem komin, graffiti na tylnej ścianie, i poprawiłem rynny. Zrobiłem również oznaczenia- nazwę i skrót miejscowości. Zdecydowałem że będzie to nazwa mojego miasta. Nie ma u mnie stacji kolejowej, jedynie przystanek osobowy, a że jest to fikcyjna nastawnia i w przyszłości planuję wykonać makietę, na której będzie taka sama nazwa stacji, to co mi szkodzi :D Poniżej zdjęcia gotowej nastawni. Pozdrawiam :kawa:

1.JPG 3.JPG 5.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG 13.JPG 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg
 

raf_oct

Znany użytkownik
Reakcje
247 3 0
#62
Model piękny dzięki starannemu wykonaniu a nie przez skomplikowaną konstrukcję samego budynku(y), wielkie gratulacje!!!
 

PenelopeVaughan

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#69
Ta nastawnia jest naprawdę niesamowita! Jestem pod ogromnym wrażeniem, pokazałem właśnie zdjęcia mojemu bratu który jest podobnie mocno zajarany modelarstwem i opadła mu szczęka haha także kawał dobrej roboty! szczególnie z tymi elementami ze starego parasola ;) jestem fanem takiej inwecji twórczej, sam kiedyś wykorzystałem panele lvt vinyl do łazienki które zostały po remoncie, żeby zrobić mozaikę na ścianach! Także nawet jak wydaje nam się, że nie mamy materiałów to zawsze się jakieś znajdą…czy jest możliwość śledzenia gdzieś większej ilości takich projektów? będę wdzięczny za info ;)
 

Podobne wątki