• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nasielska Kolej Wąskotorowa w H0

Krauss-Maffei

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Cześć wszystkim!
Mam w planach budowę makiety Nasielskiej Kolei Wąskotorowej.
Czy ktoś mieszkający w okolicy mógłby mi nacykać zdjęć i wrzucić na forum?
Z góry dzięki 8)
 

14D40

Ostrzeżony
Producent
Reakcje
304 10 1
#3
Czytając: "Mam w planach budowę makiety Nasielskiej Kolei Wąskotorowej" wyobrażam sobie budowę wszystkich stacji i przystanków razem ze szlakami. Powiem Ci tylko tyle: powodzenia 8)
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#4
To może zamiast docinać ,lepiej podać materiały do poczytania chociażby takie jak książka Zbyszka Tucholskiego ,, Nasielska Kolej Wąskotorowa " i przejrzenie tego http://www.klimaty.wask.pl/links.php
A swoją drogą to rzeczywiście lepiej dokładniej sprecyzować temat pracy bo raczej wątpie aby ktoś zaraz poleciał i wszystko obcykał to o co Tobie chodzi.
 

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#5
Baldwin napisał(a):
To może zamiast docinać ,lepiej podać materiały do poczytania chociażby takie jak książka Zbyszka Tucholskiego ,, Nasielska Kolej Wąskotorowa " i przejrzenie tego http://www.klimaty.wask.pl/links.php
A swoją drogą to rzeczywiście lepiej dokładniej sprecyzować temat pracy bo raczej wątpie aby ktoś zaraz poleciał i wszystko obcykał to o co Tobie chodzi.
Kiedyś do klubu przyszedł młody chłopak i oświadczył, że będzie budował makietę CMK. Przy tym Nasielska kolej wąskotorowa to błachostka
 

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#6
Do mnie też piszą ludzie z prośbą o informacje o budowie kolei ogrodowych czy to oznacza, iż każdy z nich to oszołom internetowy i należy ich olać ? ;)
 
OP
OP
K

Krauss-Maffei

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Zapomniałem napisać że to plan mojego starszego brata :oops: Który niestety z przyczyn osobistych nie będzie mógł już kontynuować swojego projektu :(
 

Podobne wątki