• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Napędy MTB - MP1, MP5, MP6, MP7

Przemo_Poz

Nowy użytkownik
Reakcje
5 0 0
#42
Pierwsze próby z napędami MP-6 za mną. Trochę się pomęczyłem ale 2 równolegle połączone "6" działają. Nurtuje mnie jedno pytanie. Czerwona dioda-kontrolka sygnalizuje prawidłowość działania (pod względem elektrycznym) napędu?

MTB MP-6.png
 

route

Aktywny użytkownik
Reakcje
415 2 0
#43

Według niemieckich stron i translatora google:

pojedyncze mignięcie - lewa pozycja końcowa
podwójne mignięcie - prawa pozycja końcowa
ciągłe miganie - napęd pracuje albo otrzymał nieprawidłowy sygnał
 

Przemo_Poz

Nowy użytkownik
Reakcje
5 0 0
#44
Ma ktoś doświadczenie z "mimośrodowym" montażem napędu? Nie mieści mi się napęd idealnie pod rozjazdem, więc zastanawiam się czy nie dało by się wygiąć wodzika w "Z"?
 

Tomasz Korczyński

Moderator Grupy ŁKMK
Zespół forum
FREMO Polska
ŁKMK
NAMR
Reakcje
368 0 0
#45
W takiej instalacji dobrze sprawdza się drut spawalniczy - możesz go wygiąć jak potrzebujesz, a jest wystarczająco sztywny do przestawiania rozjazdu.
IMG_3382.JPG IMG_3383.JPG
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
974 82 11
#46
Możesz użyć drutu stalowego ze sklepu modelarskiego,ale dla pewnego działania jego koniec od strony napędu trzeba wygiąć w kształt przypominający literę"U".Tak jak na rysunku poniżej.
DRUT.jpg
 

Podobne wątki