• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

napędy conrad podmakietowe

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#22
Wszyscy myśleli, że to 16V~ to było z transformatora Fz1, nikt nie wpadł na to, że komuś wpadnie do głowy podłączyć silnik bez dekodera pod sygnał DCC :-]
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#24
Jak już pisałem, nie znam się za bardzo na DCC, ale to chyba nie ma prawa działać. Moje Conrady na 16 V z Fz1 działają, ale zasilane z toru DCC też tylko bzyczą. A skąd taki szalony pomysł? Przecież i tak trzeba ciągnąć przewody od przełączników do napędów.
 
OP
OP
L

levis

Aktywny użytkownik
Reakcje
10 2 0
#25
Jak już pisałem, nie znam się za bardzo na DCC, ale to chyba nie ma prawa działać. Moje Conrady na 16 V z Fz1 działają, ale zasilane z toru DCC też tylko bzyczą. A skąd taki szalony pomysł? Przecież i tak trzeba ciągnąć przewody od przełączników do napędów.
do testów na razie chciałem to tak podłączyć. Już wszystko jasne gdzie był mój błąd.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 5

Podobne wątki