• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Największa makieta w Rosji

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#2
Wszystko super ale czemu taki "tytuł" tematu dałeś? Totalny przypadek sprawił, że jestem w tym temacie. Trzeba było dać w tytule coś co zachęciłoby ludzi do zajrzenia w temat. Nie wiem, może coś w stylu: Największa makieta w Rosji?
 

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
#4
Największa, najładniejsza i w ogóle naj, jak wszystko u nich. Widać kasę, koszulki firmowe, ale czy na pewno tyle samo pasji, co u chłopaków z Wunderlandu?..
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#5
Największa, najładniejsza i w ogóle naj, jak wszystko u nich. Widać kasę, koszulki firmowe, ale czy na pewno tyle samo pasji, co u chłopaków z Wunderlandu?..
A czy na pewno nikt tam nie ma żadnej pasji modelarskiej? Czy wszyscy pracujący w Wunderlandzie to modelarze z pasją? Są dumni z tego co robią i się promują, czy to coś złego?
To tylko tak retorycznie, i jedni i drudzy potrzebują kasy na wykonanie zadania jakie sobie założyli. Ja im tylko zazdroszczę że mają inwestorów co w coś takiego chcieli zainwestować swoje pieniądze, żeby u nas się tacy znaleźli i na taką skalę. A może jak wygram w .....;);)
 
OP
OP
mattia

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#7
...To tylko tak retorycznie, i jedni i drudzy potrzebują kasy na wykonanie zadania jakie sobie założyli. Ja im tylko zazdroszczę że mają inwestorów co w coś takiego chcieli zainwestować swoje pieniądze, żeby u nas się tacy znaleźli i na taką skalę. A może jak wygram w .....;);)
Małym (na razie ) przykładem tego jest " KOLEJKOWO "we Wrocławiu na Dworcu Świebodzkim , jest inwestor ,jest kasa , są wariaci którzy tam całymi dniami a i niekiedy nocami dłubią przy makietach .:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Linki 0
Linki 15
Linki 6
Linki 2

Podobne wątki