• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Najładniejsze i najbardziej szczegółowe modele

turban

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Hej macie jakieś modele, które po sklejeniu zrobiły na was szczególne wrażenie? Planuje kupić coś nie mam preferencji co to mogłoby być. Może coś doradzicie jakiś konkretny model H0, który da mi dużą frajdę ze złożenia. Nie mam preferencji co do firmy ale fajnie jakby można było to kupić w polskich sklepach. Pozdro!
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#4
Ja sądze że Auhagen jest najlepszy z ogólnodostępnych na rynku.Oczywiście modele z kilku ostatnich lat.
Fajny model dworca pojawił sie w nowościach na 2012 coś ala Krakow ale jest razem z magazynem,napewno bedzie duży popyt.
 

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
#6
Atlas ma stacje bardzo szczególowe i Life Like ale nie wiem czy sa dostępne w Polsce. Na mnie wrazenie zrobil Atlas, mam taki budynek stacyjnyi jest naprawde dopracowany wyglada troche jak stacja HEL