• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Reakcje
1.092 3 1
Dokonałem porządków. Autorów postów uprasza się o:
-Nie pisanie wątków nic nie wnoszących do tematu
-Nie publikowanie zdjęć nic nie wnoszących, prześwietlonych etc. (te chwilowo jeszcze pozostawiłem)
-Powstrzymanie się od używania kolokwializmów, wulgaryzmów i inwektyw. Zaje***cie to wg mnie też wulgaryzm.
Do kolegi @Pt47-106 : Popracuj nieco nad warsztatem swoich zdjęć. Kolejne ujęcie tej samej lokomotywy, w dodatku prześwietlone (robione komórką?), nie jest czymś, czym można się chwalić. Polecam mniej zdjęć a lepszych :)
 

Pt47-106

Znany użytkownik
Reakcje
564 11 5
Witam wiem ze to nie w temacie ale co się stało ze u mnie nie widać ocen , liczby postów i podczas dodawani fotek ten temat nie przesuwa się na początek forum dziwne są oznaczania załączam foto .
DSCN2674.JPG

[DOUBLEPOST=1503439357][/DOUBLEPOST]Niechorze
DSCN2685.JPG
DSCN2686.JPG
DSCN2687.JPG
DSCN2688.JPG
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
Z tego co sie dowiedziałem, to sposób zarządzania ta kolejka przypomina jedna wielka nieudolna firmę. Pomijając to co wszyscy juz wiemy o historii dofinansowania i sposob rozgospodarowania finansów. To najbardziej bolesny jest fakt, ze na ich obiekcie stoi drugi skład klas rumuńskich, oraz dwa lxd2 z henschlami. I sa one sukcesywnie kanibalizowane. Podobno Henschel’e oba ( będące w najlepszym stanie ,przed odbudowy kolejki) nie zostały dokończone podczas naprawy i brak specjalistów nie pozwolił na ich uruchomienie. Dzisiaj podobno jest to jeszcze bardziej utrudnione, z powodu pozyskiwania z nich części. Wiec na powrót parowozu... nie liczyłbym na szybkie pojawienie sie go, o ile w ogóle. To co jeździ robi dobre wrażenie, ale dzisiaj wiem Jakim kosztem. Na usta mi sie ciśnie, stan dworca w Niechorzu. Pamietam lepsze czasy tego budynku. Obecnie pokazuje doskonale stan obecny całej kolejki.
 
Ostatnio edytowane: