• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa

Dobrzyn

Moderator Forum Prawdziwa kolej wąskotorowa.
Zespół forum
Dokonałem porządków. Autorów postów uprasza się o:
-Nie pisanie wątków nic nie wnoszących do tematu
-Nie publikowanie zdjęć nic nie wnoszących, prześwietlonych etc. (te chwilowo jeszcze pozostawiłem)
-Powstrzymanie się od używania kolokwializmów, wulgaryzmów i inwektyw. Zaje***cie to wg mnie też wulgaryzm.
Do kolegi @Pt47-106 : Popracuj nieco nad warsztatem swoich zdjęć. Kolejne ujęcie tej samej lokomotywy, w dodatku prześwietlone (robione komórką?), nie jest czymś, czym można się chwalić. Polecam mniej zdjęć a lepszych :)

Pt47-106

Znany użytkownik
Witam wiem ze to nie w temacie ale co się stało ze u mnie nie widać ocen , liczby postów i podczas dodawani fotek ten temat nie przesuwa się na początek forum dziwne są oznaczania załączam foto .
DSCN2674.JPG

[DOUBLEPOST=1503439357][/DOUBLEPOST]Niechorze
DSCN2685.JPG
DSCN2686.JPG
DSCN2687.JPG
DSCN2688.JPG

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Z tego co sie dowiedziałem, to sposób zarządzania ta kolejka przypomina jedna wielka nieudolna firmę. Pomijając to co wszyscy juz wiemy o historii dofinansowania i sposob rozgospodarowania finansów. To najbardziej bolesny jest fakt, ze na ich obiekcie stoi drugi skład klas rumuńskich, oraz dwa lxd2 z henschlami. I sa one sukcesywnie kanibalizowane. Podobno Henschel’e oba ( będące w najlepszym stanie ,przed odbudowy kolejki) nie zostały dokończone podczas naprawy i brak specjalistów nie pozwolił na ich uruchomienie. Dzisiaj podobno jest to jeszcze bardziej utrudnione, z powodu pozyskiwania z nich części. Wiec na powrót parowozu... nie liczyłbym na szybkie pojawienie sie go, o ile w ogóle. To co jeździ robi dobre wrażenie, ale dzisiaj wiem Jakim kosztem. Na usta mi sie ciśnie, stan dworca w Niechorzu. Pamietam lepsze czasy tego budynku. Obecnie pokazuje doskonale stan obecny całej kolejki.

Ostatnio edytowane: