• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Manufaktura Nadciąga EN57 - prawie seryjny

OP
OP
D

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
#3
Nie pamiętam. Ale była oficjalna prezentacja na telebimie. Ktoś podobny do Robo. Tylko cena. Z tego co podsłuchałem to 3200 za złożony model. Trochę drogo.
 
OP
OP
D

DieselPower

Znany użytkownik
Reakcje
2.132 442 105
#5
Z tego co piąte przez dziesiąte usłyszałem na stoisku to że pierwsze modele/edycje mają być jeszcze z kitow Milosza a kolejne z ich własnych form. Acha. Cena do samodzielnego montażu 1500 chyba. No jestem bardzo ciekaw.
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.324 56 1
#6
Nie pamiętam. Ale była oficjalna prezentacja na telebimie. Ktoś podobny do Robo. Tylko cena. Z tego co podsłuchałem to 3200 za złożony model (...). Cena do samodzielnego montażu 1500 chyba.
No widzisz, to mamy inne info ;) Byłem dzisiaj w Gliwicach i orientacyjna cena za model jaką podali mi Panowie ze stoiska to 2800 zł, za zestaw do montażu (ale bez silników i pantografów o ile dobrze zrozumiałem) to około 1300 zł, z tym, że Panowie powiedzieli, że jak zadzwonię za miesiąc to będą w stanie dokładnie mi powiedzieć ile za co. Nadmienię, że niewielką - jak to określili - ofertę z dostępnej dużej ilości różnych dodatków do EN57 mają na Allegro. Model z żywicy, razem z szybami (ładne, przejrzyste były) i ostoją. Gotowe modele robiły wrażenie. Model domyślny z ich własnej produkcji stał w trzech elementach niepomalowany, dzisiaj dostarczony z wydruku 3d. Tyle z informacji jakie uzyskałem ze stoiska :)
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.324 56 1
#8
Powiem tak: kibicuję tym panom, ale też jestem ciekaw ile ludzi zdecyduje się na zakup zestawu/gotowego modelu i czy zwróci im się inwestycja. Z tego co mówili, to z przerwami prace nad modelem trwały 3 lata. A, i mają być także zmodernizowane wersje EN57.
 

old_jawa

Znany użytkownik
Reakcje
1.324 56 1
#10
Spróbuj stworzyć od podstaw model (projekt, opracowanie technologii produkcji, spasowanie elementów itp.) który będzie na tyle wysokim poziomie żeby można było go śmiało sprzedawać a jednocześnie cały czas pracując i zarabiając na życie. Będę Ci z całego serca kibicował :) Tak dla ułatwienia weź sobie z zapasem z 5 lat.
 

SAXON0518

Aktywny użytkownik
Reakcje
294 6 3
#12
Witam
ponieważ przebywam w Gliwicach a padło kilka słów o modelu EN57 polskiej produkcji ,
potwierdzam , że model jest w fazie końcowej i pierwszy egzemplarz z wydruku został zaprezentowany w sobotę 28.09.19

ps. jeśli wszystkie prace będą szły zgodnie z planem , model będzie w sprzedaży od listopada 2019 w kilku wersjach

więcej szczegółów podam w ciągu kilku dni

pozdrawiam
 

Załączniki

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#14
Będzie się działo.(y)

I tak będą pytania i żale: dlaczego przydział taki a nie taki jak JA chce.
itp.

Wróżę z fusów, że na następnej wielkiej imprezie makietowej będzie pełno kibelków bez druta.
 

m_zntk

Znany użytkownik
Reakcje
11.612 177 14
#15
Witam
ponieważ przebywam w Gliwicach a padło kilka słów o modelu EN57 polskiej produkcji ,
potwierdzam , że model jest w fazie końcowej i pierwszy egzemplarz z wydruku został zaprezentowany w sobotę 28.09.19

ps. jeśli wszystkie prace będą szły zgodnie z planem , model będzie w sprzedaży od listopada 2019 w kilku wersjach

więcej szczegółów podam w ciągu kilku dni

pozdrawiam

Od nowa robiona konstrukcja czy tylko poprawiony Milosz? Z czego będzie zrobiony ...plastik czy glina czyli żywica ?
 
Ostatnio edytowane:

ed250

Aktywny użytkownik
Reakcje
444 89 5
#17
Mam nadzieję, że malowanie będzie lepsze niż na obecnie sprzedawanych modelach, widziałem z bliska i nie zachwyca niestety:(
I czy nadal będzie bez wnętrza?
 
Ostatnio edytowane:
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
E
Tabor 38
Tabor 23
Tabor 10
Tabor 225
Tabor 21

Podobne wątki