• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Manufaktura Nadciąga EN57 - prawie seryjny

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.716 30 1
Te ceny wydają się zaskakująco niskie jak na 3-członowy model z produkcji małoseryjnej. Ciekawy jestem jaki będzie poziom wykonania w tej cenie.
 

SAXON0518

Aktywny użytkownik
Reakcje
294 6 3
Ceny z Księżyca... ale jest jeszcze coś "lepszego" Pierwszy raz słyszę, żeby zacny Kibel miał BUDKĘ maszynisty.... czyżby się uchował jakiś podtyp EN57 na parę??? Budkę maszynisty w większości przypadków mamy w parowozach... co do tej SKORUPY to chyba ona za tą cenę musi być powlekana platyną, lub złotem..
masz rację kolego powinno być w opisie : oświetlenie przedziałów maszynisty ..
a po za tym zrób taki model i go pokaż ..
 

Kedar

Użytkownik
Reakcje
29 0 0
Mnie dziwi robienie takiej tajemnicy z cen. Jeszcze parę stron temu obiecaliście złote góry, wszystkie wersje nadwozia od razu od początku produkcji i niską cenę za zestaw do samodzielnego montażu.
Nie powiem, te 2500+ za gotowy, to nie jest wielka cena jak na model nisko seryjny, powiem więcej, jakbym miał to bym dał. Ale nie mam i nie krytykuję ceny.

Jednak teraz po tylu miesiącach ciszy prezentujecie model na targach, na fb, a na forum zero informacji. To taki problem podać informację że już przyjmujecie zamówienia i model w sprzedaży?

Zamiast napisania wprost ceny w temacie (jakoś inni forumowi producenci podają ceny gotowy model/kit w temacie dotyczącym modelu), zapraszacie na priv jakby to jakaś tajemnica państwowa była.

To nie jest robiona na zamówienie waloryzacja, tylko powtarzalny model. Gotowy lub do złożenia, więc dwie ceny, zakładam że nie będą się zmieniać? Bo inaczej nie rozumiem robienia tajemnicy z ceny.
 
Ostatnio edytowane:

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
prezentujecie model na targach, na fb, a na forum zero informacji.
W sumie, forum to nie pępek świata, żeby każdy producent MUSIAŁ się tu reklamować.

Być może, w tym przypadku, jest inny kanał dystrybucji modelu i informacji o nim i jakoś MUSISZ się z tym pogodzić.

Możesz tez mieć żal d tego, że forumowi przeszukiwacze sieci z mniejszą starannością powielają niusy tego producenta, tu na forum.
Np. Piko jak pierdnie na FB to od razu to się roznosi tu na forum.
 
Ostatnio edytowane:

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
439 18 0
Producent nic nie musi. Sprzedawać też.
Tylko gdzie mam zamówić TO coś w JAKIEJŚ wersji za NIEWIADOMO ile?
Natomiast jeśli chce sprzedawać i jest to produkt dla większej liczby odbiorców a nie tylko dla znajomych królika to wytwarzaną wersję, wersje warto przedstawić, pokazać szerszemu gronu. Podać ceny za poszczególne wersje i określić termin realizacji. To tak wiele?
No chyba, że wzorem jest pewna firma z dużego miasta, która pod stołem wykonuje modele a po wyprzedaniu mówi, że zrobiła i cieszcie się narody.
To taki "trynd"?
Choć mam swoje EZT to jestem zainteresowany kolejnymi. Może ktoś mnie uświadomić jak omawiane w tym wątku modele kupić?
 

SAXON0518

Aktywny użytkownik
Reakcje
294 6 3
Nie ma żadnej tajemnicy z cenami koledzy , podałem informacje na priv bo jest wiele indywidualnych zapytań o różne szczegóły i różne wersje malowań ..

do piątku podam dokładne ceny ,opisy modeli oraz wersje , które można zamawiać :)

pozdrawiam
Andrzej
Grupa Modelen Polska
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
E
Tabor 38
Tabor 23
Tabor 10
Tabor 225
Tabor 21

Podobne wątki