• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Na sygnale od Lec go

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
#1
Witam w moim drugim temacie na forum .
Będę w nim prezentował wszystkie modele z mojej kolekcji które służą pomocy ludziom i które posiadają niebieski belki błyskowe na dachu . Oczywiście część z nich to będą służby kontrolujące , ale będzie to znikomy ułamek .
Na pierwszy ogień idzie model w Holenderskich barwach . Zapraszam :
1. Renault Premium 460Dxi - Holandia (herpa)
P1150626 [800x600].JPG

P1150621 [800x600].JPG

P1150613 [800x600].JPG

P1150609 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania .
Pozdrawiam Bartek .
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#6
Fajna ta Renia. Dużo detali, fajne malowanie. A możesz powiedzieć co w tym tankkontenerze ten strażacki wozi?
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#9
Wszedłem wczoraj na forum zobaczyłem model i mi się bardzo spodobał, ale jak zobaczyłem zdjęci oryginału to zachwyt mi przeszedł ale to kompletna wina Herpy. Zero przywiązania wagi do szczegółów. Ale w ich wydaniu trzeba się do tego chyba coraz bardziej przyzwyczajać. Rozumiem gdyby nie mieli form... Ale ogólnie model przede wszystkim oryginalny, bo w takim malowaniu często się nie zdarzają. Białe koguty też stanowią fajny detal.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.764 67 1
#11
Premium bardzo fajne i do tego ciekawa konfiguracja. ;)
Tak, to jest zbiornik wodny o pojemności 26000 l + środek pianotwórczy.

A tu tak dla ciekawostki:
http://alexmiedema.nl/2013/05/16/renault-premiums-voor-veiligheidsregio-zeeland/
No to widzę że jeszcze co najmniej jednego trzeba dokupić żeby było po Bożemu :LOL:
Też trafiłem ostatnio zdjęcia tej premiumki i zauważyłem że pierwowzór nie ma spojlera dachowego , ale było to już po zrobieniu zdjęć . Niestety .