• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Na sportowo - irokez46

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#2
Świetna kolekcja DTM nawet nie wiedziałem że, tyle modeli wyszło w samym tylko 1995 roku.
Zapowiada się kolejny interesujący temat.
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#4
Ogólnie modeli z roku 1995 wyszło całkiem sporo, chyba udało mi się je zdobyć wszystkie jeśli chodzi o Herpę.Do kupienia są jeszcze dwie Calibry z Minichampsa i to zdaje się wszystko z DTM '95.Zdecydowanie wiekszy zbiór można zgromadzić z roku 1994.Oprócz modeli wyścigowych były robione też te serwisowe czy nawet ciężarówki z naczepami do transportu tych sportowych aut.
Dziś jeszcze cztery Ople Calibry a w następnych dniach Alfa Romeo 155.

SAM_8622.jpg
SAM_8623.jpg
SAM_8624.jpg
SAM_8625.jpg
SAM_8626.jpg
 
M

Maverick

Gość
#6
Przegapilem te wczorajsze prezentacje, ale mam usprawiedliwienie bo dostalem mega pakę z nowymi modelami.:D Co do tych prezentacji to powiem krótko: Mercedesy w "rajdowych" malowaniach rozlożyly mnie po raz kolejny na lopatki i są mega zajefajne. Ople zresztą też, ale mercedesy lepsze jak dla mnie.
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#10
Nie ma co gadać . Pokażna kolekcja. A pewnie to początek! Parę autek z DTM i u mnie gości , ale czarna Calibra po prostu cudo. Trzeba będzie na ebay zaglądać.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#11
Modele podziwiam już drugi raz i nadal jestem pod wrażeniem. Piękne egzemplarze. Anteny, to Twoja działalność?
 

Seba19/77

Znany użytkownik
Reakcje
0 1 0
#16
Żółta C klasa, czarna calibra i Alfa w malowaniu DAYCO to moi faworyci tego tematu. świetne modele o ponadczasowej urodzie. Piotruś, gratuluję nabytków (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.565 386 20
#17
Piękne te Alfy. Trudno wybrać faworyta, bo tu same faworyty.;) Natomiast Aston to klasa sama w sobie. Piękny model i dobrze odwzorowany. Choć u Sparka to różnie w naszej skali bywało. Czasem pomimo dużej ilości szczegółów, to wykonanie było nie warte swojej ceny. Niestety poszczególne egzemplarze różnią się od siebie. Ale te modele naprawdę warto posiadać.

Aston ze Sparka to ARCYDZIEŁO!!! Ta firma robi genialne modele , w szczególności Ferrari.
Spark w naszej skali to już na razie nie robi nic, bo od dawna nic nie wypuścił na rynek. Pozostał przy większych skalach. Natomiast Ferrari w naszej skali robiło Red Line ale też już od dawna nic nie wyprodukowali.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
#20
Bardzo lubię wozy serwisowe wszelkiej maści a te dwa są idealne , nie ukrywam , że żółtego bym chętnie przygarnął.;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 359

Podobne wątki