• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Na początek coś takiego...

jabol

Aktywny użytkownik
Reakcje
167 3 0
#1
Myślę żeby zamówić taka makietę z Woodland Scenics na początek. Nie jest droga - $54 ale przychodzi bez budynków i torów ale ogólnie wygląda fajnie. Rozmiar to około 120x244cm... ciekawy jestem co myślicie:) Wiem że ide na łatwizne ale nie wiem czy w tych kosztach jestem w stanie zrobić cos lepszego:)

S928_f_1.jpg
 

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
#2
Sam pomysł nie jest zły dla kogoś kto nie ma czasu, a chciałby mieć coś do rozjeżdżenia taboru.:ROFL: Może i zieleń jest akceptowalna. Może i będzie łatwiej bo szkielet makiety i teren jest - tylko budynki według uznania...
No ale dokleisz budynki i co potem? Układ torowy jest potwornie nudny, dużo się tu nie najeździsz, no chyba że go trochę zmienisz :D
Ale czy takie coś ma sens? szybko Ci się znudzi, może lepiej zacząć budowę porządniej makiety od podstaw.

P.S. Dolicz koszty przesyłki ;)
 
OP
OP
jabol

jabol

Aktywny użytkownik
Reakcje
167 3 0
#4
Dzieki za opinie. Raczej nie oganiczam sie tylko do tego co jest na tamtej makiecie. Myslalem o czyms takim - dadaniu paru rozjazdow i budynkow:
S928_f_1Modified.jpg
 

jafrap

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#9
...gotowa makieta to ciekawa propozycja dla kogoś kto czuje, że lepiej nie wykona, ale z drugiej strony nie daje wielkiego wyboru co do układu torów. Może jednak zaryzykuj, poczytaj o budowie makiet i spróbuj sam coś podziałać ;)
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#10
Czesc Jabol !. Firma WOODLAND SCENICS wypuszcza tez na rynek makiety do laczenia w dowolnej konfiguracji,pomysl o tej opcji,moze sie kiedys przydac jak zalapiesz "BAKCYLA KOLEJOWO-MODELARSKIEGO". Pozdrawiam Mattia
 
Reakcje
0 0 0
#13
Myślę żeby zamówić taka makietę z Woodland Scenics na początek. Nie jest droga - $54 ale przychodzi bez budynków i torów ale ogólnie wygląda fajnie. Rozmiar to około 120x244cm... ciekawy jestem co myślicie:) Wiem że ide na łatwizne ale nie wiem czy w tych kosztach jestem w stanie zrobić cos lepszego:)

Zobacz załącznik 78156
Za takie pieniądze nie ma się na czym zastanawiać. Dziś ten kit kosztuje 89,99 USD, ale to i tak bardzo tanio.
 

Podobne wątki