• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

N-orma stacjonarna

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#1

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.210 8 0
#2
No widzę, że dla większości z Was których kiedyś miałem okazję poznać - czas zatrzymał się w miejscu ;) Inaczej mówiąc, nic się nie zmienili.

Witojcie Hubercie :D
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#6
Opóźnienie we wstawianiu fotek to 3 lata.
Czy wcześniej na forum będzie informacja jak się ktoś nowy pod wskazany adres zgłosi.
Pytam bez złośliwości a jedynie jestem ciekawy czy praktycznie jest zainteresowanie.
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#11
No ba. Najlepiej zaanektować ją razem z zabawkami CNC :)
Tak serio to nie wszystko musi być ustawione na stałe, miejsce do roboty ważniejsze. W wakacje albo weekendy można wyjechać z sali i zająć tyle powierzchni ile by się chciało lub potrzebowało. Póki co nie potrzeba, ale dobrze mieć komfort. Jak z seksem - nie zawsze trzeba to robić, ale dobrze jest zawsze móc.
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#12
Nie chodziło mi analizę jakościową tylko ilościową. Jesteście jedyni w Warszawie więc tylko na Was można zweryfikować zapotrzebowanie na modelarnie kolejową w 1,5 milionowym mieście. To bardzo ciekawe. Nie chodzi o potencjalne możliwości tylko o liczbę unikalnych odwiedzin, czyli ilu ludzi chociaż raz było w ciągu np. roku.
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#13
Ilość odwiedzin naszej modelarni nie ma przełożenia na ogólne zapotrzebowanie, jeśli enkowcy w samej Warszawie są ułamkiem procenta haziobrystów.
Prawdopodobnie zaspokajamy zapotrzebowanie na enkową modelarnię w stolicy, bo o drugiej nic mi nie wiadomo.
Nie ogłaszamy się wśród nie-modelarzy, więc ludzi zupełnie nic o nas nie wiedzących nie było oprócz kilkudziesięciu przypadkowych gapiów spoza modelarskiego półświatka w czasie dni otwartych szkoły.
Garstka uczniów zaglądających przy okazji. Ale uczniowie zaglądają tylko raz, bo zabawa kolejkami to straszna wiocha.
Wiedzących o nas cokolwiek może tuzin, wliczając Ciebie. Część z nich z tego forum.
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#16
Nie wiem czy wszystkim którzy się ostatnio anonsowali na bliżej nieokreślony termin opisałem procedury wejścia, jeśli kogoś pominąłem to proszę o kontakt na pw.
 
OP
OP
hugwa

hugwa

Moderator
Zespół forum
Reakcje
371 26 4
#18
No pewnie, ale trzeba zerkać w nasz temacik z ogłoszeniami parafialnymi (trzy posty wyżej) albo pisać/dzwonić, bo na przykład w tym tygodniu środa była dzisiaj :)
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#19
No to szkoda bo środę przegapiłem a dzisiaj miałem czas. A mam pare pytań bo chcę zrobić 3 mb N i sprawdzić samemu czy to może jeździć.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 0

Podobne wątki