• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Muzeum Kolejnictwa w Warszawie

CarnageLink

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witajcie. Tutaj będziemy wrzucać informacje na w/w temat. Będziemy tutaj wpisywać informacje dotyczące tej placówki, doradzać Marszałkowi i "Dyrektorowi". Pozdrawiam
 

rocketman

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2
Obsługa nie jest miła i odnosi się wrażenie że nie lubią zwiedzających. Wiele z eksponatów tych pod chmurką jest dalekich od wyglądu historycznego jeśli chodzi o kolorystyke, oznakowanie. Brak opisu pojazdów dla zwiedzających. W środku budynku dworca wiele ciekawych eksponatów.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.216 86 30
#3
Zaniedbane makiety i konieczność opłacania ich :devil:
Mało ciekawy tabor na makietach, ostatnio jak byłem poprzewracane modele w gablotkach
 

Ludwik Igielski

Znany użytkownik
Reakcje
262 0 0
#4
Nadawca TVP – Kontrowersje poleca: http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/kontrowersje/wideo/muzeum-kolejnictwa-29032012/6897960

Nie stój, nie czekaj, roześlij ten link do wszystkich znajomych – pomóż promować nową szansę dla Muzeum Kolejnictwa na Bielanach.
O propozycji przeniesienia Muzeum Kolejnictwa do 2,5 ha hali ArcelorMittal Warszawa coraz głośniej –
Czy Dyr. Ruszczyc zrozumie wreszcie jaki przyszłościowy potencjał kryje oferta na Bielanach?
O projekcie tym coraz głośniej, także dzięki Wiceburmistrzowi Dzielnicy Bielany Grzegorzowi Pietruczukowi.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#7
A u mnie działa bez problemu. Zwróciliście uwagę na EP03? Niestety, więcej niż na poniższym kadrze, nie widać.

W-wa Główna 1.jpg
 

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#9
Mój zarzut to taki że muzeum jest nastwione tylko na zysk, niestety chyba nie ma na celu propagowania wiedzy kolejowej. Przykład: Dawno dawno temu nie dalej jak w ubiegłą niedzielę odwiedziłem szanowne muzeum, w celu pozyskania informacji na temat ich stanu wiedzy (archiwum) o wagonach motorowych wąskotorowych. Spotkałem się z odpowiedzią że jest to możliwe tylko za pośrednictwem kupna pozycji "Żuławskie koleje wąskotorowe" (które mam i tego pana poinformowałem o tym) lub we wtorki pomiedzy (o ile dobrze pamietam) godz. 10-14 . Niestety ja w tych godzinach jak chyba wiekszośc z nas pracuje. I pytam się szanownego pana kasiarza czy jest jakaś inna mozliwośc pozyskania tej wiedzy (mail, telefon, konakt bezpośredni do tej osoby ) . Odpwiedzi innej niż powyższej nie uzyskałem ...
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
808 71 5
#10
Jak większość wie, parowóz Pm36 kończy dopuszczalny okres eksploatacji. A tu doszły mnie słuchy, że właściciel-czyli MuzKol UWAGA! nie wyraził zgody na przeprowadzenie naprawy głównej.
 

Podobne wątki