• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny MTB - modele lokomotyw serii SU46

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
obiecane porównanie z EFC
W ramach pomocy dla Ali zdjęcia poniżej:
Po pierwsze, przydałaby się informacja, który model jest który. Domyślam się, że ten w malowaniu oryginalnym (seledynowo-zielonym) to MTB, a ten z żółtymi czołami to EFC?
Dokładnie, tam gdzie EFC ma przód, to MTB ma tył
Po drugie, nie rozumiem, o co chodzi. Na drugim zdjęciu porównawczym dachy są takie same (na pierwszym modele były postawione odwrotnie, pomijam wierność szczegółów), więc nie wiem, w czym problem. Domyślam się, że chodzi o rozmieszczenie elementów na dachu w stosunku do bocznych ścian, ale tego na fotkach nie widać, a nie każdy ma oba modele, żeby sobie porównać, więc przydałoby się jakieś wyjaśnienie. W innym wątku przed chwilą napisałem a tu powtórzę: gdy się coś pisze, nie można zakładać, że czytelnicy wiedzą to samo, co piszący.
 

darekgol

Aktywny użytkownik
Donator forum
Reakcje
400 4 1
......Na drugim zdjęciu porównawczym dachy są takie same (na pierwszym modele były postawione odwrotnie, pomijam wierność szczegółów), więc nie wiem, w czym problem.......
z mojej strony to był żart po uwadze, że dachy zostały odwrotnie odwzorowane. Widać nieudany

poniżej zgonie z życzeniem dodany Fiat od Piko

poniżej MTB, Piko, EFC

IMG_1643.jpg
 

Podobne wątki