• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mr.Burns

Reakcje
223 0 0
#1
Witam Was

Na wstepie wielkie przeprosiny za ortografie i gramatyke wykorzeniony z Polski zostalem w wieku 14 lat i od ponad 20 lat zadko sie posluguje Polskim

Moja przygoda z modelartwem zaczela sie od 1/24 bylo tego okolo 350 modeli z braku czasu i miejsca hobby zaniklo.
Zupelnie przypadkowo trafil mi sie Mercedes w126 herpy. Male detalne naprawde ok hmmm 3 lata puzniej i kolekcja sie rozrosla okolo 50 aut ciezarowych i troche ponizej 200 sobowych i specialnych

Ok dosc gadania bo czesc z was pewnie oczowscieku dostaje przez moja pisownie

zaczynamy moja kolekcja od najnowzeszgo nabytku

MB Actros Warsteiner Internationale Montgolfiade
Auto z podswietleniem nie zdjemowalne z podstawki

20181006_063515.jpg
20181006_063629.jpg
20181006_063640.jpg
20181006_063720.jpg
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
#2
Witaj, oceniaj, komentuj i baw się dobrze na naszym forum. Choć nie przepadam za mercedesami, to ten wygląda dość ładnie. Podświetlenie kabiny to bardzo dobry szczegół.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#3
Witaj kolego
Dużo oświetlonych modeli nie wychodziło z racji tego model dość ciekawy. Trochę nie leży mi to malowanie, dlatego osobiście bym go przrobił na coś krajowego.
:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#10
Witaj na forum. Pokazuj modele, oceniaj i komentuj modele kolegów, i po prostu baw się dobrze.
Fajne te Twoje miniaturki. Sachs Trans najfajniejszy.
 

Fapo

Znany użytkownik
Reakcje
949 14 0
#15
Daf z bardzo ładnym logiem firmy. Z doświadczenia mogę Ci podpowiedzieć, że większość osób na forum wchodzi raz na tydzień, także polecam trochę przystopować :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#18
Bardzo ciekawie, jak na start. Pokazałeś kilka modeli, których dotąd nie widzieliśmy na forum, albo było to bardzo rzadko. Przede wszystkim nieśmiertelna klasyka w postaci Sachs Transa, niestety możliwe jest że oryginał już wylądował na tytułowym czarnym lądzie. Pierwszy Mercedes malowaniem do mnie nie przemawia, ale oświetlenie wygrywa wszystko. GS Transporte również mi się podoba. Inne Volvo po tej firmie jeździ u mnie w okolicy.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
#20
Witam nowego kolegę na forum:)jak na start to pokazałeś kilka fajnych modeli których nie widziałem do tej pory i aby tak dalej(y)Pamiętaj oglądaj,oceniaj i komentuj modele innych kolegów a przede wszystkim baw się dobrze:)