• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Motocykle 1:1

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#12
Sezon już blisko, dlatego zakładam nowy temat.
Nowosc Hondy


Ok ja się nie znam a oni zauważyli że nowe plastiki się kiepsko sprzedają i wracają do korzeni.:ROFL:
Ten motor wyglada jak motor i tak wlasnie motor powinien wygladac a nie jak jakies plastykowe chinskie pokraczne "transformersy"... oj zeby tak jeszcze samochody zaczeli takie klasyczne robic a nie wszystkie teraz do siebie podobne albo nawet identyczne, i znaczkami tylko sie rozniace a do tego ni to statki kosmiczne po mutacji, ni to samochody... samochod to ma byc samochod a nie jakies plastykowe i nietrwale gowno jak teraz produkuja.
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#13
Nie koniecznie stwierdzenie że teraz robią same plastyki, ja posiadam Kawasaki GTR 1000,może to nie jest powód do dumy,ale mi się podoba,jest obudowane ,chociaż w nogi ciepło :D a to 88 rok produkcji.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#14
Nie koniecznie stwierdzenie że teraz robią same plastyki, ja posiadam Kawasaki GTR 1000,może to nie jest powód do dumy,ale mi się podoba,jest obudowane ,chociaż w nogi ciepło :D a to 88 rok produkcji.
Nie to mialem na mysli, że są obudowane ale o takie żenujące rzeczy jak plastyki udające chrom, kufry które odpadają po wjechaniu motorem w dziure w jezdni czy przy gwaltownym ruszaniu bo i takie rzeczy się zdarzają i to nie po kilku latach użytkowania tylko w pierszych tygodniach od zakupu nowego motoru a raczej motoropodobnego wyrobu...
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#16
Michał założyłeś boski temat :) Będę miał tu trochę do powiedzenia i pokazania :) Zaczynam od Harleya VRod'a, którego testowałem w tym sezonie :) Znajomy z salonu udostępnił mi go na calutki dzień :) Znajomi nazwali go BATMOBILEM :) Więc ja we własnej osobie i on :) (kolejne fotki już niebawem)

 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#17
Michał założyłeś boski temat :) Będę miał tu trochę do powiedzenia i pokazania :) Zaczynam od Harleya VRod'a, którego testowałem w tym sezonie :) Znajomy z salonu udostępnił mi go na calutki dzień :) Znajomi nazwali go BATMOBILEM :) Więc ja we własnej osobie i on :) (kolejne fotki już niebawem)


Ciesze się, że dodałem interesujący temat.
Mam nadzieję, że się rozkręci.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 5

Podobne wątki