• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Most lub wiadukt.

Zmniejszyłem szerokość pomostów, teraz chyba wygląda to troszkę lepiej. Zamontowałem na próbę barierki, miały być z kątownika ale z relingów też dobrze wyglądają.
Zdjęcie0001.jpg
Zdjęcie0002.jpg
Zdjęcie0003.jpg
Zdjęcie0004.jpg
Zdjęcie0006.jpg
Zdjęcie0009.jpg

popowe

Znany użytkownik
Według mnie z węższymi pomostami wygląda lepiej.
Ale ogólnie to pokusił bym się o usunięcie pomostów. Na konstrukcji stalowej ułożył bym podkłady naprzemiennie raz krótkie raz długie i do tych podkładów przymocował słupki barierek. Coś jak tutaj. a pomosty ułożył bym z listewek modelarskich.
20160329_164459 mmt.jpg

Mateuszu, ten piękny mostek który pokazałeś to produkt firm Stangel i Inari, bardzo podobają Mi się w nim zamontowane te barierki, ale on odwzorowuję I i II epokę, natomiast mój most chcę umiejscowić w latach powojennych, most odbudowany po zniszczeniach wojennych, prosta konstrukcja blachownicowa jakich wiele powstawało w tamtych latach.

Kolego Inkson. Cieszę się, że barierka się podoba, na razie to tylko przymiarka, brakuje jeszcze tej dolnej poręczy. Śrubki już są zagłębione, tak jak te obok, tą którą pokazałeś służy tylko do przymiarek, ten kształt łba śruby jest lepszy do tego celu niż te z łbem stożkowym, które będą w wersji finalnej.