• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Montaż napędu MTB do semafora Wiessmann

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#21
bo jest słaby dostęp.
Dostęp byłby znacznie lepszy gdybyś nie zamontował napędów w jednej linii. Wystarczyło dokręcić do napędu tarczy odpowiednio(zielone linie) wygięty drut stalowy, a sam napęd wraz z mocowaniem przesunąć w prawo(czerwona strzałka), a następnie połączyć drut z cięgłem napędowym tarczy przy pomocy np. metalowej części kostki do łączenia przewodów elektrycznych.
mp1 semafory.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
B

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#22
Dostęp byłby znacznie lepszy gdybyś nie zamontował napędów w jednej linii. Wystarczyło dokręcić do napędu tarczy odpowiednio(zielone linie) wygięty drut stalowy, a sam napęd wraz z mocowaniem przesunąć w prawo(czerwona strzałka), a następnie połączyć drut z cięgłem napędowym tarczy przy pomocy np. metalowej części kostki do łączenia przewodów elektrycznych.
Zobacz załącznik 808090
Najważniejsze że poprawnie działa. (y);)
 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
434 8 0
#24
A coś więcej o tych serwach, firma, typ,
Serwa te występują pod różnymi nazwami i różnych firm.
gdzie kupić? O ile to nie jest ściśle tajne;).
Osobiście kupowałem w Hobby King.
Można spytać u Karola. Dostępne są u Stefana. Można szukać też na ali.
A coś więcej o tych serwach... jak podłączyć,
Są to serwa cyfrowe, występują wersje prawe i lewe.. Podłącza się standardowo tak jak np. SG90, S90.
 

Podobne wątki