• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Montaż generatora dymu w modelu lokomotywy serii Ty4 firmy Roco

PAKESZLOKO

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Panowie, być może zadam naiwne pytanie, ale nabyłem generator dymu shuterr nr 11 dedykowany do tegoż modelu, ale jestem laikiem do kwadratu jeśli chodzi o elektronikę, ja mam go tylko tam wsadzić w gniazdo i już, żadnego lutowania itp? no i jak rozumiem instrukcję mam tam taka zworkę mam ją przełożyć czy wyjąć w ogóle?
i jeszcze mam jedno pytanie dotyczące tego modelu, po odłączeniu tendra, mamy takie jakby barierki boczne nad pomostem (pomiędzy tendrem a lokomotywą) one są jakoś zaczepiane w lokomotywie tylko jak? bo rozszczepiłem to ale kurde jak przywrócić do stanu pierwotnego
 

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#2
Generator wkładasz tylko do gniazda. Zworka służy do wyboru sterowania generatorem, w jednej pozycji, generator włącza się razem ze światłami, w drugiej działa na osobnym klawiszu funkcyjnym (jeśli masz odpowiednio skonfigurowany dekoder).
Z barierkami, to nie bardzo rozumiem o które chodzi.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 0
Tabor 0
Tabor 0
Tabor 5
Tabor 3

Podobne wątki