• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje zbiory

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
Fantastyczny zbiorek skakanek. Niezależnie do rocznika bardzo fajne zestawy. Część chętnie bym sam widział w swoim zbiorze. A okazuje się że nie mam żadnej Scani. Niedopatrzenie z mojej strony.
 
Reakcje
10.796 67 1
Alfred bardzo ciekawy . Lubie zestawy z tego rodzaju puszkami na naczepie . Z ostatniej prezentacji trzeba przyznać że niebieska scania jest fantastyczna . Lubie modele które są zestawione z przyczepa i w układzie 2+3 .
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Witam ,Scania po przeróbce wygląda super , nie jest już taka goła ,Bardzo mi się podoba druga zielona Scania ,ciekawa barwa przewożnika (y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Skakanka z noskiem wygląda bardzo dobrze. Z naczepą plandekową dużo ciekawsza niż z cysterną.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Spora kolekcja, ale na przyszłość to odsuń szyby do zdjęć. Wtedy nie będą przeszkadzały oglądać modeli. No chyba, że masz filtr polaryzacyjny, bo wtedy bez odsuwania szyb zlikwidujesz odbłyski od nich.
 

Podobne wątki