• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje zbiory

gort11

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Witam. Aktualnie mam 18 modeli firm Herpa, AWM oaz Wiking. Nie jest tego sporo więc zacznę od mojej wisienki na torcie.

1. Herpa Scania T580 Topline Rakil Transport + Naczepa

2. Herpa Scania 144L 400 Topline Kay Schultz


Co jakiś czas będę aktualizował listę. Przepraszam za jakość zdjęć.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
#8
Obydwie Scanie ciekawe, ale zmień sposób wklejania fotek, bo źle się takie ogląda. Przynajmniej u mnie, po kliknięciu każda otwiera się w nowym oknie, a to jest niewygodne.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#9
Żółta scania fajna , jedyne co mi się w niej nie podoba to to że jest zbyt duży odstęp pomiędzy ciągnikiem a naczepą przez co wygląda to jakby miała ta naczepa za chwile się urwać .
 

mixery

Nowy użytkownik
Reakcje
1 0 0
#10
Z tego co widzę w tej naczepie każda komora ma osobny zsyp więc inaczej nie będzie, zobacz jak blisko są nóżki od tylnego zderzaka. C.S jest dodatkowo wydłużony przez trzecią oś, co ciekawe też napędową. Myślę że na żywo model prezentuje się o wiele lepiej, na zdjęciach ten żółty strasznie się zlewa. Razi jak zwykle u Herpy tył, ale cóż na to poradzić.
Schulz to bardzo fajne malowanie i można ładną grupkę zebrać. Oby tak dalej.
 
OP
OP
G

gort11

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#11
W sumie to dwa najlepsze modele, reszta nie będzie aż tak krzykliwa. Oczywiście mam w planach kupienie czegoś jeszcze w stylu żółtej Scanii. Kolejne modele to:
Hepa Scania T142 + Naczepa
DSCF4145.JPG DSCF4146.JPG DSCF4147.JPG
Wiking Scania 144L 530 Topline + Naczepa
DSCF4109.JPG DSCF4110.JPG DSCF4112.JPG

Wstawiam zdjęcia w załącznikach.
 

Podobne wątki