• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje Z

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.481 33 0
#2
To i ja się pochwalę, choć nie ma czym przed kolegami, ale oto takie cudo sobie sprawiłem w ramach kaprysu ostatnio na święta ;).
 

Załączniki

OP
OP
N

nesek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Wracam po krótkiej przerwie. Wzbogaciłem przez ten czas swoją kolekcję o kilka modeli i cały czas poluje na następne. Oto one:
- Märklin 8661 - szprychowe koła - dla mnie piękny wagon, mimo starszej produkcji
- Märklin 8609 - również jeden z podstawowych wagonów Märklina, ale pomimo tego ogromna precyzja (np. rozsuwane drzwi)
 

Załączniki

OP
OP
N

nesek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Oto moje nowe nabytki:
- Märklin 88123 - lokomotywa BR 58 - świetnie prezentujący się model, świetne właściwości, jeżeli chodzi o jazdę
- Märklin 87671 - zestw wagonów ABie-34 - również bardzo ładny

Ps. Niestety zdjęcia są jakie są, ponieważ aparat jest jaki jest ;).
 

Załączniki

OP
OP
N

nesek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Obecny stan mojego taboru:

- Märklin 88123 - parowóz BR 58
- Märklin 87671 - zestaw dwóch wagonów pasażersich
- Märklin 8703 - wagon bagażowy
- Märklin 8609 - wagon brankard
- Märlikn 8661 - wagon piwiarka
- Märklin 8716 - wagon Silberling
- Märklin 8610 - wagon platforma
- Märklin 8614 - wagon cysterna BP
- Märklin "Conrad" wagon
- Märklin 8952 - 4 samochody

Wzbogaciłem się także o kilka słupów trakcyjnych, samą trakcję, semafory Viessmana (4812), kozły oporowe Märklin 8991 (6 sztuk) oraz jeden podświetlany.

PD :)
 
OP
OP
N

nesek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Witaj,

Jakiś czas coś tam próbowałem. Mam nawet 2 skrzyneczki wstępnie złożone, z prostymi profilami, więc napisz na PW to pogadamy.
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.481 33 0
#14
Jak na pierwsze moje podejście do blaszek trawionych i to w tej skali, uważam że jest dobrze.

20170203_002739-1.jpg


Trzeba zrobić drobne korekty i do trawienia finalnego. Oczyma wyobraźni widzę już gotowy wagon :ROFL:, a raczej kilka sztuk :D.

Co wy na to.

Jakby ktoś miał wątpliwości to ta cysterna ma udawać taką...

20161116_221627-1.jpg
 

pado

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
4.481 33 0
#15
W oczekiwaniu na blaszki do cystern powstają kolejne wirtualne modele wagonów 401Z:

401Z wer A.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor Z 36

Podobne wątki