• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje wynalazki -marekw111

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
25.901 108 2
Pięknie, pięknie tylko jak będziesz pracował bez podpór to tragedia murowana a za ten syf w koszu to ktoś powinien po premii dostać, prace na wysokości to nie żarty.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.423 384 20
No to wykonałeś kawał dobrej roboty modelarskiej. Jestem pod wrażeniem. Powtórzę za wrockiem - teraz następne modele dla kolegów z forum, oczywiście w dobrej cenie ;).
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
Koszyk jak koszyk, już dawno po wielkanocy, ale te tylne lampeczki w Skodziance to piknie Ci wyszły (y)
No to teraz nie masz wyjścia, koledzy mają parcie na Twoje modele, więc zakasaj rękawy i zacznij budować linię produkcyjną ;)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Maxiu,cieszy mnie że się podoba,a wiesz,gdy bym był wciągnięty w proces foto trawienia,tzn.miał jakieś pojęcie,to nie jeden kolega z parciem,miał by ciekawy modelik. A tak,jak bym miał taki model znowu robić od podstaw,po miesiącu nerwica na bank u mnie. Wszystko przede mną,marzy mi się taki podnośnik na STARuchu z trawionek. ;)
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
... Wszystko przede mną,marzy mi się taki podnośnik na STARuchu z trawionek. ;)
Marzena to piękna dziewczyna, a marzenia to też fajna rzecz, ale nie będę Ci truł co mnie się marzy, choć nie ukrywam ... też myślałem nad Starem 28 lub Starem 200 z podnośnikiem, tylko jak na razie dla mnie to odległa zabawa z wiadomych względów :)
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
Oj,jak dla mnie to nie z wiadomych :(,a co stoi na przeszkodzie ? ...
Parowozy, ot cała tajemnica - stoi ich kilka u mnie w różnym stadium przeróbek, a odrobić się jakoś nie mogę, bo czasu na prace coraz mniej.

[

He he,nie koniecznie,ja znałem kilka Marzen,paskudne były jak noc listopadowa :D:)


Nie ma brzydkich dziewczyn , tylko wina może być mało.:ROFL:[/quote]

Albo voltarz winko ma za słaby :D
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
Nie ma brzydkich dziewczyn , tylko wina może być mało.:ROFL:
Zazwyczaj to ja nie "jeżdżę" po pijanemu,skutki mogą być fatalne :D. Z jednej strony ,to nie ma brzydkich,są tylko ładne inaczej.:p Oj Maxiu masz racje,wino słabe ciężkie i łeb napir... na drugi dzień. Jak już to bimberek taki z 87 Voltów żeby miał. :rolleyes:oj wtedy wszystko jest piękne,nawet polityka i nasz kraj:D;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 2

Podobne wątki