• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje wynalazki -marekw111

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#41
Kabina pomalowana,jeszcze kilka drobiazgów i ....te paskudne koła!!!!
DSC03269.JPG
Trochę jeży mnie oryginalny grill,jest pełny,nie ma siatki,możliwe że takie wersje były? Efekt końcowy pokażę za jakiś czas,no chyba że nie bardzo model wpadł wam w oko.Czy w tamtych latach 70-tych śmieciarki miały jakieś logo na drzwiach ?
 

Załączniki

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#42
Muszę Cię zmartwić ale brakuje Ci grilla, niestety.
Fakt koła każdy widzi ale ogólne wrażenie bardzo fajny.:D
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#47
A nie masz może jakiegoś grila z Kibri? Oni dawali zawsze jakiś zapasowy w zestawie. Na pewno siatka ze znaczkiem będzie trochę lepiej wyglądała ;)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#48
Gdzieś choroba miałem siatkę ze znaczkiem,od innego,ale gdzieś mi wcięło.Wsadziłem tą oryginalną co była z napisem spatynowałem i nawet ciekawie to wygląda. Obecnie dorabiam koguty,światła i kierunki już dorobiłem, fajnie się prezentują,co prawda kur... jak szewc,małe to strasznie,ale udało się.
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#50
Dzisiaj już nie pokarzę,ale jutro wrzucę fotki tego co do tej pory zrobiłem,doszły lusterka,grill,światła i kogut(własnej roboty,nie mylić z tym co uprzykrza życie kurom). Ogólnie to jeden z najlepszych moich modeli,który udało mi się dopieścić.;)
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#55
Śmieciara bardzo ładna, ładnie pobrudzona i brakuje tylko dwóch szczegółów do pełnego sukcesu (koła i grill) ale chyba takie nie jeździły w okresie PRL-u w Polsce. Chyba że się mylę to niech koledzy poprawią ;)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#56
Koła wymienię,czekam tylko na jakąś okazję by nabyć na alledrogo,gorzej z grillem,a z PRL-em,jakoś muszę to przełknąć i improwizować że jedna taka była,"komunalka" dostała ją w darze.
 

Młody

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#57
To może dodać czarne blachy i zrobić komunalke z końca lat 90? Wiem że to nie PRL ale te czasy też miały swój aromat;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
#58
Śmieciara wygląda bardzo dobrze, fajnie przybrudzona. Jak zmienisz koła to już będzie full wypas.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 2

Podobne wątki