• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje wynalazki -marekw111

OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#24
No i dałeś radę.Wyszło bardzo dobrze.Jeszcze tylko pmiętaj aby podzielić przednią szybe na dwie cienkim słupkiem.
No jakoś się "udało";). Pamiętam o tym słupku,o lusterkach,wycieraczkach,kogucie na dachu i jeszcze paru szczegółach. Kolejny będzie (nie wiem jeszcze co) z kierunkami.Chętnie bym dobrał się do IKARUSA,ale coś mi się wydaje że on skali nie trzyma,ale spróbuję :p
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#25
Dzisiaj prawie zakończyłem pracę nad "KRUP-em",przyznam że jestem zadowolony z efektów. Jutro postaram sie pokazać fotki.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#27
Wikingi mają potencjał, ale ten stelaż do plandeki jakoś mi nie podchodzi.;)
Pomalowanie kilku detali wzbogaciło ten model.(y)
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#28
Szczerze? Mi ten stelaż też jakoś nie pasuje.Chyba zamontuję po bokach i od przodu deski,a górę odetnę.Masz rację Wikingi są super,zwłaszcza że można rozebrać wszystko bez połamania ;). Zapomniałem jeszcze o lusterkach i chlapaczach,jeszcze dojdzie rejestracja i logo PKS-u,co z pewnością trochę polepszy wygląd.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
#33
Zabudowa fajna pobrudzona jak się patrzy, dla lepszego efektu można koła od Herpy założyć no i trzeba coś z kabiną zrobić.(y)
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.407 47 0
#34
No tak źle to brudzenie nie wyszło jak mi pisałeś.Jest zwyczajnie nieco bardziej zużyta i tyle.Bardzo fajnie sie prezentuje ten tył zabudowy Wikinga.Pomaluj tylko błotniki i zderzak na czarno bo w bieli jakoś ich nie widze.
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#35
Mnie też te wikinkowskie koła drażnią,za małe jakieś,a za kabinę biorę się jutro,wrzucę kolor pomarańczowy,trochę patyny i do roboty ze śmieciami ;)
Irokez kabiny jeszcze nie ruszałem,brakło czasu,błotniki na czarno wraz ze zderzakiem,resztę na pomarańcz
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.407 47 0
#36
A ja bym sama kabine zostawił białą.Sporo takich smieciarek jest w takim zestawieniu kolorystycznym.
 
OP
OP
marekw111

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#37
A ja bym sama kabine zostawił białą.Sporo takich smieciarek jest w takim zestawieniu kolorystycznym.
Tylko pytanie czy takie zestawienie uszło by w latach 70-tych? Kabina mi się trochę upaćkała,chyba lepiej dla niej jak będzie pod kolor zabudowy,choć nie ukrywam,że z białym też jej do twarzy ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Pojazdy ciężarowe i autobusy 2

Podobne wątki