• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Moje Wroclawskie Tramwaje w skali H0

450gl

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
#1
Chcialem Wam pokazac moja kolekcje tramwjow z mojego Wroclawia. Terez mieszkam w Kanadzie, mam bardzo duza kolekcje tramwajow w skali H0. Wroclaw jest mala czescia mojej kolekcji. Czesc modeli nigdy nie byla uzywana we Wroclawiu.



Link do wrszytkich zdiec:
http://imgur.com/a/Is1Bi
 

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#5
Kolekcja robi wrażenie WOW (y), modele wyglądają bardzo interesująco i na starannie wykonane.
Wiele rarytasów :podstepny: ... aż wydaje się że to inna skala :D.
Nie jestem ekspertem ale 102 i 105 wyglądają na wykonane w uproszczeniu.
Pokaż nam dokładnie każdy model w oddzielnej sesji.
Napisz coś o technice ich wykonania, materiałach, uchyl rąbka tajemnicy :gwizd:.
 
OP
OP
450gl

450gl

Nowy użytkownik
Reakcje
3 0 0
#7




Dziekuje za komentarze.Niestety sam tych tramwajow nie robilem.Nie mam na to czasu.
Wszystkie te modele sa w skali H0 i posiadaja naped.Modele Skody sa produkcji RA Dosly z Czech,
modele CAF i Pesy wykonal dla mnie Wumm Modell z Budapesztu.
Wszystkie inne wroclawskie modelle zrobil dla mnie Michal z modelytramwaji z Czech.
Jesli macie wiecej pytan chetnie na nie odpowiem.
Mam w swojej kolekcji ponad 600 modeli tramwajow w skali H0.
Nastepne ktore chce pokazac beda Zurich lub Berlin.
Pozdrowienia z Kanady!
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tramwaje i metro 0

Podobne wątki